1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Warsztat - Brodagaz

Dyskusja w 'W robocie' rozpoczęta przez użytkownika Brodagaz, 28 Grudnia 2012.

1. Abarth

Abarth Znany użytkownik

No duuużo lepiej teraz, a kiedy znów zobaczymy kolejne prace na modułach? :)

• Doceniam Doceniam x 1

2. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Chyba za duże powiększenie i te dziury sugerują strzelaninę. No chyba, że robisz dioramkę z Magdalenki... :D

• Doceniam Doceniam x 1
    • Popieram Popieram x 1
  3. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

Ciągły brak czasu , może na przyszły tydzień wystartuje z kolejnym modułem do upiększania :)

• Doceniam Doceniam x 1
  4. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Też mi to wygląda że Broda do nich strzelał :D bardzo ładnie się to prezentuje .

• Doceniam Doceniam x 1
  5. Gerson

Gerson Znany użytkownik

Szyby wyglądają teraz zdecydowanie lepiej. Co prawda wydaje mi się, że jak na dziury po kulach to otwory są trochę przeskalowane, ale można na przykład w jedną z tych dziur włożyć znak drogowy. Młodzi gniewni z miasta mogli się wieczorem zabawić - taki miejscowy "folklor" ;).

• Doceniam Doceniam x 1
  6. Adam66

Adam66 Znany użytkownik

• Doceniam Doceniam x 1
  7. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

Się koledzy uparli na ślady po kulach , jeśli to by były ślady po kulach to ten kaliber rozerwał by te auta na strzępy :)

8. adamwyt

adamwyt Znany użytkownik

Zdecydowanie lepiej. Fajny efekt i ładnie spatynowane modele, ale tak jak pisał kolega Gerson dalej znacznie przeskalowane. Mercedesa to bym już zostawił a z VW to może spróbuj całkiem szybę wypruć.

• Doceniam Doceniam x 1
  9. Abarth

Abarth Znany użytkownik

Przeje*** jak sie wszyscy tych szyb uparli :D miał być szybki złomek a tu klops :D Na makiecie i tak tego widać nie bedzie ;)

• Doceniam Doceniam x 1

Udostępnij