1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Warsztat - Brodagaz

Dyskusja w 'W robocie' rozpoczęta przez użytkownika Brodagaz, 28 Grudnia 2012.

1. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

Farba i wykałaczka :)

• Doceniam Doceniam x 1
    • Super! Super! x 1

2. mattia

mattia Znany użytkownik

Marcin , elementy pogiętych masek ,drzwi i innych "blaszanych" detali fajnie można zrobić z metalowych puszek po coli i po piwku (tego nie brakuje braci modelarskiej" . Wycinamy orginalny element i na jego podstawie odwzorujemy nowy na kawałku ozyskanej blaszki , wycinamy i wstawiamy nowy pogięty , malujemy i jest . Opcja super bo można to ztobic w kontrolowany sposób ze względu na grubość blaszki , wygląda super realnie i w skali .
    011.JPG 012.JPG 013.JPG 014.JPG

• Super! Super! x 11
    • Doceniam Doceniam x 1
  3. Abarth

Abarth Znany użytkownik

Widzialem kiedys jak robia do modeli plastikowych, na sreberku jak do pakowania czy z czekolady, odciska sie tym sreberkiem element z modelu, gniecie odpowiednio, zalewa zywica, z modelu wycina sie dany element a ten wkleja, efekt super, podobnie jak u Ciebie :)

• Doceniam Doceniam x 2
    • Super! Super! x 1
  4. pado

pado Znany użytkownik KKMK

Abart i mattia maciu u mnie po super. Szkoda że zdjęto KREATYWNY :/

5. Brodagaz

Dawno się nic nie działo , to dziś takie złomki :) IMG_2037.JPG IMG_2040.JPG IMG_2043.JPG IMG_2044.JPG IMG_2047.JPG IMG_2049.JPG IMG_2051.JPG IMG_2054.JPG IMG_2055.JPG IMG_2058.JPG IMG_2060.JPG IMG_2062.JPG IMG_2064.JPG IMG_2063.JPG

• Super! Super! x 13
    • Doceniam Doceniam x 1
    • Kocham to! Kocham to! x 1
  6. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Generalnie pięknie wyglądają . Ale skoro już się bawiłeś w wycinanki , to ja bym tą maskę od kaczki dał na szybę jako taką wyłamaną , a w LT bym np . drzwi tylne wyciął i do środka włożył .

• Doceniam Doceniam x 1
  7. Brodagaz

Może następnym razem coś powycinam, na razie na tyle miałem siły i tak cud że czasu chwilkę znalazłem na zabawę modelami , bo nawet żona do mnie mówi : Co Ty modele robisz ?? Już myślałam że Ci przeszło :)

8. Adam66

Adam66 Znany użytkownik

Pod moją nieobecność, sporo się działo:gwizd: Bardzo podoba mi się Twoje kreatywne podejście(y)

• Doceniam Doceniam x 1
  9. maciek66

maciek66 Znany użytkownik

Te szyby wyglądają jakby miały dziury po kulach.:D

• Popieram Popieram x 3
    • Doceniam Doceniam x 1
  10. Irokez46

Irokez46 Znany użytkownik

Fajny patent z oponami. Ustawisz je w jakiejś wyższej trawie i będzie świetna scenka.

• Doceniam Doceniam x 1
  11. jestrabh

jestrabh Znany użytkownik

Złomki extra zajechane(y)Patent z oponami też super. Jedynie te szyby trochę tak mało naturalnie stłuczone;)

• Popieram Popieram x 2
    • Doceniam Doceniam x 1
  12. Gerson

Gerson Znany użytkownik

Generalnie super Ci wyszły te złomki, z wyjątkiem tych przednich szyb. Trochę psują efekt końcowy.

• Doceniam Doceniam x 1
  13. Brodagaz

To się szyby na makiecie zasłoni jakąś pseudo plandeką :)

14. grzes_rr

grzes_rr Aktywny użytkownik

Fajnie wyszły Ci te złomki, widzę je gdzieś zapomniane w krzakach na tyłach jakiegoś wiejskiego gospodarstwa (y)

• Doceniam Doceniam x 1
  15. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Modele wyszły ciekawie ale skoro szyby wyglądają jak po ostrzelaniu, to i parę śladów kul przydałoby się na karoserii.

• Doceniam Doceniam x 1
  16. pado

pado Znany użytkownik KKMK

• Doceniam Doceniam x 1
  17. adamwyt

adamwyt Znany użytkownik

Fajne modele, ale szyby to zdecydowanie bym poprawił bo psują cały efekt.

• Doceniam Doceniam x 1
  18. Abarth

Abarth Znany użytkownik

Ciekawie zrobione, zwlaszcza LT, podobaja mi sie, pousuwane lampy itp :) Przednia szyba w lt jeszcze ok, ale w kaczce jak od linijki :D

• Doceniam Doceniam x 1
  19. SCYZOR

SCYZOR Znany użytkownik

Przyprószone upływem czasu wyglądają ciekawie, wstawić je teraz w jakieś krzaczory, na szyby porwaną plandekę i będzie git:).

• Doceniam Doceniam x 1
  20. Brodagaz

Trochę próbowałem poprawić szyby , oceńcie sami :) IMG_2772.JPG

• Super! Super! x 3
    • Doceniam Doceniam x 2

Udostępnij