• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztat - Brodagaz

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
Bardzo ciekawie to wygląda ale jedna sprawa mnie bardzo zastanawia. Chodzi mi o wjazd pojazdu na tą lawetę a konkretniej przejazd przez te nadkola ;). A co do wiszenia pojazdów to może jest to wywołane tym że jest ta belka na bokach. Moim skromnym zdaniem model już teraz jest zaje..... fajny :D. Przelecieć tylko platformę rdzawym washem i będzie super! (y)
 

Michał M.

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
Bardzo dobry pomysł, świetne wykonanie - gratuluję! ;) Mi się marzy coś takiego na Ducato, Iveco Daily lub VW T4... dosyć dużo takich lawet zabudowanych na tych pojazdach w Polsce jeździ. :)
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
Bardzo dobry pomysł, świetne wykonanie - gratuluję! ;) Mi się marzy coś takiego na Ducato, Iveco Daily lub VW T4... dosyć dużo takich lawet zabudowanych na tych pojazdach w Polsce jeździ. :)
Jak będę miał blaszki to w planach jest laweta na Iveco Daily i na Mercedesie 207 potocznie zwanym kaczką.;)

Panowie dzięki za miłe słowa i odwiedziny.:D
Wasze wpisy motywują mnie do dalszej pracy i do udoskonalania swoich umiejętności.
Wielkie dzięki wszystkim razem i każdemu z osobna.;)
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
Fajnie to wyglada ale mam wrażenie, że za nisko opuściłeś "podłogę" wzgledem nadkoli bo w realu to raczej każde auto wisiałoby/zawieszałoby się na nich.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
"Szklanki" sa różnego rozmiaru i ta nie jest dla mnie zbyt duża.Jednak ja bym tu widział belkę Helli.
W latach 90-tych belka helli była warta tyle co połowa tego Mercedesa.:D


Fajnie to wyglada ale mam wrażenie, że za nisko opuściłeś "podłogę" wzgledem nadkoli bo w realu to raczej każde auto wisiałoby/zawieszałoby się na nich.
Złudzenie optyczne już wcześniej pisałem nic nie wisi obliczone na styk a na ostatnim zdjęciu z busem widać że pisze prawdę.;)
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Ekstra zestawik, zarówno ta podniszczona naczepa jak i Scania bardzo mi się podobają.Świetne detale, tylko czemu ma wojskowe tablice?
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 6
W robocie 2
W robocie 7
W robocie 14
W robocie 33

Podobne wątki