• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztat - Brodagaz

OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.332 108 2
#22
Dziś Pilot prawie gotowy wypada go jeszcze pobrudzić może uda się delikatnie.
I zapowiedz Fiata który w założeniu ma być Pekaesem.
P1310140.JPG
P1310145.JPG
P1310137.JPG
P1310168.JPG
P1310171.JPG
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.404 47 0
#23
Chciałbym żeby ktoś zrobił właściwą kabinę do Fiata.To jest czwarty mi znany model(w tym jeden mój), które będą niestety z mniejszym typem kabiny a w Pekaesie były te większe.Zarówno na szerokość jak i wysokość kabina się różniła.Tak samo zderzak był bez kierunkowaskazów a te przeniesiono na rogi kabiny.Najbliższa temu jest kabina Magirus/Iveco z Herpy, ale wtedy samemu trzeba stworzyć przód.Mimo wszystko trzymam kciuki.
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#27
Mercedesa pokraktowałeś okrutnie. Rzeczywiście jakaś dioramka z trzeciego świata by się przydała.
Mnie interesuje wykonanie rejestracji. Możesz zdradzić szczegóły wykonania? bede wdzięczny.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
#33
Model wykonany bardzo fajnie i ciekawie wygląda. Jeszcze jakby miał znaczki kolorowe na masce i klapie bagażnika to byłby cudowny. Gratuluję pomysłu i wykonania.
 

szczypior6192

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#34
Świetny pomysł jak zwykle. Według mnie to u właściciela tego BMW właśnie trwa wymiana rur w kotłowni i hydraulik który źle wyliczył ilość potrzebnych rur kazał właścicielowi jechać dokupić kilka metrów potrzebnego materiału.
Model lux (y)
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#35
Świetny pomysl z tym otwartym bagażnikiem i równie świetne wykonanie. (y) Może nastepnym razem spróbuj "odchudzić" troszkę tą klapę bagażnika szlifując jej powierzchnię od spodu trochę coby byla bardziej cieńsza.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.332 108 2
#39
Na warsztat wjechał Opel Blitz na razie dostał stelaż będzie jeszcze plandeka zawinięta i jakiś ładunek, pobrudzony wstępnie już jest jeszcze trochę pracy przy nim zostało.
P1320781.JPG
P1320788.JPG
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 6
W robocie 2
W robocie 7
W robocie 14
W robocie 33

Podobne wątki