• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztat - Brodagaz

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Kolejny fajnie zrobiony, wygląda trochę jakby za chwilę do huty miał jechać.
Czemu prawych drzwi nie otwierasz, jak leśne ssaki mają się dostać do potencjalnego wielbiciela?
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.030 108 2
Niestety ze względu na to co się dzieje na Ukrainie i moje obowiązki czasu na modele teraz nie mam praktycznie wcale :(
Dziś Liaz zrobiony około miesiąc temu, klasycznie pomalowane detale i wnętrze , zmienione koła , dodany ładunek i lekkie brudzenie .
IMG_4245a.JPG
IMG_4249a.JPG
IMG_4250a.JPG
IMG_4252a.JPG
IMG_4247a.JPG
IMG_4244a.JPG
 

MAnTonI

Aktywny użytkownik
Reakcje
172 1 0
Bardzo ładny model Liaza, sam kiedyś rozgrzebałem takiego z naczepą, też od Igry ale nigdy go nie skończyłem, może trza się wziąć za niego ponownie.

Jedno pytanie, odnośnie burt Liaza, nie są one nieco za niskie? Wydaje mi się, ze zdjęć, że górna krawędź burty, powinna być nieco wyżej, tak do klamki w drzwiach kabiny.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.030 108 2
Bardzo ładny model Liaza, sam kiedyś rozgrzebałem takiego z naczepą, też od Igry ale nigdy go nie skończyłem, może trza się wziąć za niego ponownie.

Jedno pytanie, odnośnie burt Liaza, nie są one nieco za niskie? Wydaje mi się, ze zdjęć, że górna krawędź burty, powinna być nieco wyżej, tak do klamki w drzwiach kabiny.
Igra takie zrobiła te burty i też mi się zdaje że są za niskie ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 6
W robocie 2
W robocie 7
W robocie 14
W robocie 33

Podobne wątki