• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztat autobusów Stalowej (cws by_me)

sgo

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Ikarus powoli trafia na warsztat. Na razie na poprawę tablic liniowych...
Tak było na początku:
IMGP8344.JPG
Zmiana
IMGP8357.JPG
IMGP8363.JPG

I efekt końcowy ↑
Wkrótce remont... Jeśli dobrze pójdzie wóz po remoncie dostanie trilexy.
 

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#2
Moim skromnym zdaniem to jest to kropla w morzu potrzeb. Pomaluj wóz i daj kalkomanie zamiast tych papierków. Na phototrans obierz sobie jednego ikarka i zrób go tak jak to jest na zdjęciach a efek będzie o niebo lepszy.
 
OP
OP
sgo

sgo

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
Wiem. Na razie nie mam czasu na inne przeróbki. Wóz z powodu braku czasu zostanie wysłany na malowanie do Krakowa. Ja zajmę się wnętrzem i trilexami. A szkoda mi zmieniać numerków przed malowaniem. ;)
 
OP
OP
sgo

sgo

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#4
Zlikwidowałem bagażnik za tylną osią, którego nie ma w Ikarusach oraz logo rozciągnięte między migaczami (szyba przednia będzie wymieniona).
20130609_133556.jpg 20130609_180609.jpg
 

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
Ikarek już ładnie wypucowany tylko niechcący chyba zeszlifowałeś też kawałek listwy nad tym bagażnikiem. Co planujesz zrobić z tymi reklamówkami? ;)
 
OP
OP
sgo

sgo

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#7
Właśnie z tą listwą tak wyszło. Reklamówki-kasacja. Jak chcesz jakieś części to mogę Ci wysłać wraz z Ikarusem.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 50
W robocie 6
W robocie 2
W robocie 14
W robocie 33

Podobne wątki