• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztat - Adam66

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.718 30 1
Ciekawy jestem jaką masz technikę malowania kół. Ja też niezbyt to lubię, bo wykonanie około setki, kół do serii modeli jest dosyć nużącym zajęciem. maluje wszystkie na czarno a następnie felgi pędzelkiem obracając na osi, idzie w miarę szybko.
 
OP
OP
Adam66

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
@piotr66
Ja robię dokładnie odwrotnie. Najpierw felga na szaro pędzlem, potem kołpak na chrom, a na koniec opona. Wszystko maluję obracając koło tak jak to opisałeś - dlatego każde koło zawsze wędruje na ośkę. Ośki przy malowaniu wbijam na plastelinę.
 
OP
OP
Adam66

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
Drodzy koledzy,
Po długiej niebytności wracam pomału na forum. Projekty pozamodelarskie, poważna choroba bliskiej osoby i w konsekwencji jej śmierć, zaprzątała moją uwagę przez ostatnie kilka miesięcy. W poniedziałek miałem pogrzeb i w zasadzie trochę nie bardzo wiem od czego zacząć i jak poukładać sobie pracę, bo zwyczajnie wypadłem z normalnego rytmu. Trochę jestem zmęczony i potłuczony emocjonalnie, ale służba nie drużba. Trzeba wracać do realiów i wziąć się w garść.

Mam cholerne zaległości w korespondencji i zamówieniach, więc trochę potrwa zanim nabiorę swojego normalnego tempa. Liczę na wasze zrozumienie i cierpliwość, na których się nigdy nie zawiodłem. Pewnie jeszcze w tym tygodniu wyskoczę na jakiś krótki wypad nad morze albo w góry bo w tym roku nie miałem czasu i możliwości zrobić sobie urlop z prawdziwego zdarzenia. Ale tak jak wspomniałem, pomału będę wracał do pracy.

Wszystkich pozdrawiam bardzo gorąco i życzę przede wszystkim zdrowia - ostatnie miesiące nauczyły mnie, że poza miłością bliskich to jedyne co się naprawdę w życiu liczy.
 

SD

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
1.284 2 0
Trzymaj się Adam, pozdrowienia i życzenia kolejnych znakomitych projektów. Myślę, że w naszym modelarskim gronie mamy ugruntowaną cnotę cierpliwości, więc nie spiesz się za bardzo...

Sławek
 

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
4.012 28 1
Adam i ja składam szczere wyrazy współczucia doskonale Ciebie rozumiem sam przez to przechodziłem najpierw syn potem ukochana żona. Życzę Tobie z całego serca równowagi teraz w życiu bo wiem jak to powoli przychodzi choć ból pozostanie na zawsze :(. Będziemy cierpliwie czekać aż wszystko u Ciebie powróci do normalności.
Trzymaj się.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
Współczuję serdecznie. Trzymaj się, a jak cokolwiek Cię będzie trapiło to wiesz gdzie dzwonić...
Wracaj spokojnie i powoli do pracy, a wszystko się poukłada. (y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 6
W robocie 2
W robocie 7
W robocie 14
W robocie 33

Podobne wątki