• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztacik H0 Abarth

OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
Range Rover już teraz ciekawie wygląda, pamiętam jak kiedyś w tv oglądałem jakiś program gdzie kilkadziesiąt takich siś przeprawiało w terenie, super.
Co do doczepy to fajnie to wygląda, ale pierwsza boczna obrysówka nie występuje w tym miejscu - prawdopodobnie i tak ciągnik by ją zerwał przy manewrach.
Dzieki za dobra odpowiedz (y) Jestem "zielony" w temacie ciezarowek, szukalem fotek prawdziwego takiego zestawu i znalalazlem ch** fotke naczepy gdzie nie bylo widac tylnej obrysowki a widzialem ze dwie sa blisko siebie pomiedzy kołami naczepy a kołami ciezarowki ale niewiedzialem dokładnie jak je rozmieścic wiec rozmiescilem je w rownych odstępach i mam nadzieje ze na module będzie sie dobrze prezentowała a w przyszlych naczepach licze na Wasza ( w tym Twoja ) pomoc w rozmieszczeniu obrysówek (y)
 
OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
W międzyczasie do próby zrobiłem Opla mante 1:43, oświetlenie standard, przód i tył, model czeka dodanie jeszcze lusterka i jak się trafia to inne koła, przerobiony tez delikatnie jest tylny tłumik i zmieniony cały środek z inne manty.

IMG_3865.JPG
IMG_3866.JPG
 
OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
Witajcie :)

Na warsztacik trafiła pare dni temu Scania CS20 herpy, swoja droga świetny model, podoba mi sie bardzo i napewno sprawie sobie jeszcze taki i troche przerobie :) Ten model przeszedl kilka zmian, zajelo to kilka dni ale dziś juz skonczony, jestem zadowolony z efektu :)

Przed:

a.jpg
aa.jpg



I po:

aaa.jpg
aaaa.jpg
 
OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
Szkoda że nie jest czerwona , o tam to by dopiero te czarne lampy leżały .
Masz racje Bartek, miałem duzy dylemat przy wyborze, czerwona jest chyba najładniejsza, ale ostatecznie wybór padł na tą. Jak bede robił do siebie to być moze bedzie czerwona :)

Ja to chyba już jestem stary bo wielkich różnic nie zauważyłem :)
Nie jestes stary :) Nie ma duzych roznic, jedynie dziury w miejscu obrysówek :) Po to zeby wygladała tak:

a.jpg
 
OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
Nic nie bedzie juz rozbierane :D Model dostanie jeszcze naczepe i bedzie na sprzedaż, miałem problemy ze zlozeniem kabiny do podwozia ale wkoncu sie udało :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 22

Podobne wątki