• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztacik H0 Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#1
Witam
Tutaj będzie mała relacja z moich drobnych przeróbek H0.
Dziś wieczorkiem przysiadłem do BMW e21, tym razem zostanie dach ;)






w momencie odcięcia zderzaków się przeliczyłem...:ninja:





żeby było tak jak myślałem będę musiał dalej ciąć i tak chyba bez końca:kawa:(n)
 
OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#5
;)Dzieki Marcin
Dzisiaj czasu starczylo tylko na srodek, więc znów cięcie..



Trafiła deska z e30 i dwa kubełki, przez weekend moze uda mi sie pomalować


Na sprzedaż została deska z kiera alpina, dwa fotele alpina, kawałek panela srodkowego, RARYTAS!! Cena okazyjna bo 2000zł lub 100 paczek pampersów, na lato jak znalazł :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
#7
No i zniszczył taki fajny model. :podstepny:
Pierwsze klejenie pokazuje, że coś fajnego z tego będzie. Czekam na postęp prac.
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#9
Pierwsza klasa wygląda już teraz fajnie. A co z drugą? Tylna kanapa zostanie , czy będzie usunięta? No i czy planujesz jakąś klatkę z rurek w środku.
 
OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#10
Pierwsza klasa wygląda już teraz fajnie. A co z drugą? Tylna kanapa zostanie , czy będzie usunięta? No i czy planujesz jakąś klatkę z rurek w środku.
Jarek, napewno beda pasy szelkowe, mysle nad rollbarem, wtedy siedzenia z tyłu zostana, to nie bedzie wyscigówka tylko culcik :) U siebie w astrze tez mam kubły, rollbar i tylne siedzenia na których siła rzeczy i tak nikt nie usiadzie :D No ale E21 zostaje na przypływ chęci, w miedzy czasie powstaja inne modele, w tym równiez działam przy BMW 1600 z brekiny.
Z tego co kiedys szukałem i z kolega Pilkiem ustalalismy to tylko BUB taka wypuścił, myśle więc że jeśli Mafo nie ma takiej w kolekcji to taka nei wyszła, ale może niech sam mnie wyprowadzi w błędu :)
Co mnie wkurzyło w brekinie, to totalne pójscie na łatwizne, niespotykane w modelach Brekiny do tej pory u mnie przynajmniej :/ (n) Karoseria razem z szybami i swiatłami to jeden odlew, deska rozdzielcza, to stare wikingi miały lepsza bo przynajmniej nie miały.. :rolleyes:
Więc trzeba było zabrać się za cięcie, sporo szlifowania było(n)




Teraz wspomniany środek który też powalić na kolana nie mógł..



[/URL
dorobiłem podłoge, deske, licznik, pedaly, lewarek biegów, jeszcze zrobic ręczny, kierownice zamocować, boczki, potem reszta
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#11
Jak patrzę na te maleństwa , stwierdzam masz jakiś gen skośnooki w sobie :);)
Powiedz mi czego używasz do cięcia modeli poza nożykami modelarskimi i skalpelami?
 
OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#16
Ja tego przewodu i tak nie uzywam, wkurza mnie bo nie mam gdzie szlifierki wtedy dac. Jak robilem 1/24 metalowe to chyba z 5 takich podróbek dremela juz wykonczylem :D
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
#19
Piękny kabriolet się zapowiada. Już mi się podoba. Takiego to tylko BUB wypuścił, ale to metalowy model i ma swoje niedoskonałości. Tu widzę, że zapowiada się bardzo fajnie.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 22

Podobne wątki