• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztacik H0 Abarth

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#41
Jeśli robisz NRDowskie to bedzie cos!! Sam byłbym chetny na taki :) Moje modele furory nie robią, jest tutaj sporo zawodowców do których moje amatorskie poczynania sie nawet nie umywają więc jestem juz pewien że Twoje bloki będą lepsze (y)
Wielka płyta WK-70 zapraszam niedługo do mnie na prezentacje ;)
 
OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#42
Młody, na bank bede ogladal gotową prezentacje(y)

Broda, weź na wstrzymanie niecierpliwości bo zanim ja go skończe... ho ho ho, hehe, wiesz jak to u mnie jest, coś sie robi, potem lezy 2 lata i potem albo lezy dalej albo sie kończy :LOL: Rekin z pierwszego postu tez leży i zbiera kurz...
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
#43
Super to mało powiedziane.Od razu przypomina mi się odcinek Czterdziestolatka, który kupił działkę i pojechał na wypoczynek z całą rodziną.
 
OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#44
Irokez, no własnie nie wiedziałem w jakim filmie coś takiego widziałem, ale troszke inaczej zrobie ale bardzo podobnie ;)

Pod maska troche roboty było i jeszcze zostało..





troszke sie rozni od 1:1 ale nadkola to masakra i model ma szersze koła niz w 1:1 ale udało sie zrobić miejsce na koło zapasowe:)
 
OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#47
Młody, drzwi i klapy już są powycinane, chcę zrobić żeby były otwarte ;)
Maluchy są brekina drummer.
Ciesze się ze się podoba bo przynajmniej mobilizuje do dalszej pracy :)(y)
 

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#48
Chodziło mi o materiał z jakiego jest wykonany. Słyszałem że są metalowe a maluszek by mi się przydał do osiedla tylko ja się metalowych modeli boje :( Poza tym jak taki maluszek może się nie podobać? Po twoich przeróbkach będzie cudo! (y)
 
OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#49
Młody, one są chyba to plastik bo raczej zywica nie, napewno nic metalopodobne wiec spokojnie :) Jeśli bedziesz szukał potem jakiegoś maluszka na osiedle to pisz, coś napewno u siebie znajde ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.904 386 20
#51
Pięknie to wygląda. Koronkowa robota. Podziwiam zdolności i szczegółowość prac. Gratuluję.(y)(y)(y)
 
OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#52
Wiele wiecej nie ma, drobnostki zajmują sporo czasu, jeszcze trzeba wymyslec z czego co zrobic hehe, na szczescie na zawiasy zrobiłem zgnieciony drut :D



i w kolorze, oczywiscie nie bedzie ruchoma hehe
 

maciek66

Znany użytkownik
Reakcje
635 4 0
#54
No ja się lubię bawić czasami z pierdołami przy modelu, ale żeby aż tak i to przy Maluchu który ma ok 2cm dł. to podziwiam. Świetnie to wygląda. :)
 
OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#56
Dzisiaj zaczeły trafiać pierwsze rzeczy pod maske, narazie przymiarka, maska tez nie jest na stałe jeszcze, wiec narazie czarna płachta na blache, koło zapasowe i trojkat ostrzegawczy w zółtym pudełku, nastepnym razem dojdą kolejne jak gaśnica (o ile bede mial jakas), zbiorniczek i inne. Poniżej będzie fotka znaleziona na necie z prawdziwego ;)
Drzwi dostały juz pomalowane boczki, zostało zrobić trojkaty z szyb :/
Na tyle juz zabudowana komora do silnika, trzeba pomalowac srodek i komore i zrobic silnik :/










 

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#59
To ja czekam na ten silnik ;) Już teraz wygląda to super! Obawiam się o stan zdrowia psychicznego mojego jak i innych użytkowników po ostatecznej prezentacji :ROFL: (y)
 
OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#60
Marcin, na pierwszej foto jest folia (mozesz jej nie widziec, w tym wieku hehehe :LOL::ROFL:) Pomalowalem ją na czarno i robi za plachte pod maska :)
Silnik, ciezka sprawa, bedzie pewnie tylko prowizoryczny bo nie mam talentu do takich rzeczy, ale byle cos bedzie ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 22

Podobne wątki