• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztacik H0 Abarth

OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Range Rover już teraz ciekawie wygląda, pamiętam jak kiedyś w tv oglądałem jakiś program gdzie kilkadziesiąt takich siś przeprawiało w terenie, super.
Co do doczepy to fajnie to wygląda, ale pierwsza boczna obrysówka nie występuje w tym miejscu - prawdopodobnie i tak ciągnik by ją zerwał przy manewrach.
Dzieki za dobra odpowiedz (y) Jestem "zielony" w temacie ciezarowek, szukalem fotek prawdziwego takiego zestawu i znalalazlem ch** fotke naczepy gdzie nie bylo widac tylnej obrysowki a widzialem ze dwie sa blisko siebie pomiedzy kołami naczepy a kołami ciezarowki ale niewiedzialem dokładnie jak je rozmieścic wiec rozmiescilem je w rownych odstępach i mam nadzieje ze na module będzie sie dobrze prezentowała a w przyszlych naczepach licze na Wasza ( w tym Twoja ) pomoc w rozmieszczeniu obrysówek (y)

OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
W międzyczasie do próby zrobiłem Opla mante 1:43, oświetlenie standard, przód i tył, model czeka dodanie jeszcze lusterka i jak się trafia to inne koła, przerobiony tez delikatnie jest tylny tłumik i zmieniony cały środek z inne manty.

IMG_3865.JPG
IMG_3866.JPG

OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Witajcie :)

Na warsztacik trafiła pare dni temu Scania CS20 herpy, swoja droga świetny model, podoba mi sie bardzo i napewno sprawie sobie jeszcze taki i troche przerobie :) Ten model przeszedl kilka zmian, zajelo to kilka dni ale dziś juz skonczony, jestem zadowolony z efektu :)

Przed:

a.jpg
aa.jpg

I po:

aaa.jpg
aaaa.jpg

OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Szkoda że nie jest czerwona , o tam to by dopiero te czarne lampy leżały .
Masz racje Bartek, miałem duzy dylemat przy wyborze, czerwona jest chyba najładniejsza, ale ostatecznie wybór padł na tą. Jak bede robił do siebie to być moze bedzie czerwona :)

Ja to chyba już jestem stary bo wielkich różnic nie zauważyłem :)
Nie jestes stary :) Nie ma duzych roznic, jedynie dziury w miejscu obrysówek :) Po to zeby wygladała tak:

a.jpg

OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Nic nie bedzie juz rozbierane :D Model dostanie jeszcze naczepe i bedzie na sprzedaż, miałem problemy ze zlozeniem kabiny do podwozia ale wkoncu sie udało :)

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 2