• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztacik H0 Abarth

OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
Duzo bierze dmuchany Mikołaj i swieci się około 8-9 godzin dziennie min.3 tygodnie. Ale nie zwalam wszystkiego na lampki, w domu tez doszły różne elektryczne rzeczy, dużo bierze tez bojler, ogólnie płace co dwa miesiące między 350 a 400zl i wkurza mnie to nie z powodu lampek sinych zbędnych rzeczy które są pozalamczane jak np tv którego i tak nikt nie ogląda ale żona musi mieć zalaxzony...
 
Reakcje
10.674 67 1
Jedyny punkt w Żorach widoczny z kosmosu :D Fajnie że Ci się chce i robisz ten balkon tak co roku , tylko śniegu brakuje i by to nabrało wtedy klimatu . Ten kadett przed blokiem też fajny . chociaż nie świeci .
 
OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
Koledzy, z okazji nadchodzącego nowego roku chciałbym Wam życzyc wszystkiego dobrego, oby był lepszy przyszły rok niz obecny i zebysmy na targach w Poznaniu spotkali się przynajmniej w tym samym składzie albo jeszcze większym :)

No to mały UP na nowy rok, kupiłem opla mante z euromodell, wygladać miała tak jak na foto poniżej ale przyszła na starych kołach z wikinga...:
1e848fe8427e91b98d0aba9fecfb.jpg


Koła do wywalenia, wiec podmalowałem tu i tam, podszlifowałem, przepolerowałem, dałem nowe koła (narazie przymiarka bo opon braklo ale napewno te zostaną), dojść maja jeszcze pozostałe dwa koła i rejestracje. Osobiście uważam że model ma potencjał, nie jest to herpa ale za 9zł? Chociaz jak sie okazało mam u siebie takie manty ale brałem go do innego zamowienia. Wracając do herpy, to tam tez sie nie postarali, przód wogole nie przypomina manty, ale za tamten model wezme sie moze innym razem :)

f.jpg
ff.jpg
fff.jpg
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
No powiem Ci szacun , najlepiej zrobiona Manta jaką ostatnio widziałem , normalnie mógłbyś je kupować po 9 zł bo po tyle średnio chodzą i spokojnie po 40 byś gonił po przeróbkach :)
 
OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
Mant napewno nie bede robił na sprzedaż, mam duzo innej roboty, pozatym kto zaplaciłby za euromodell 40zł? :D Miło mi że Wam sie podoba więc musze ją skończyć zanim zakwitnie wsrod innych nie skonczonych modeli ;)
Do polerowania używam papieru i past polerskich, poleruje recznie i "maszynowo", zależy od elementu. Pasty uzywam od tempo a do wykończeń menzerny 2500 i 4000. Często na koniec nakladam wosk Tamiya.
 

kelix

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
No w końcu porządny tuning z twojej ręki. Manta to świetne auto,model wyszedł bardzo dobrze, jak widać da się ukrecic bat z g... ;)
 
OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
Witam :)
Kilka lat temu robiłem dla naszego kolegi Pilka model Range Rovera, zmiany to przemalowanie + kalka (niepamietam juz czy ja ją naklejałem czy on), model po jakims czasie znów trafił do mnie i lezy juz kilka lat, czas wziasc sie i go skonczyc:kawa: W międzyczasie powstają rózne oswietlenia, m.in. to:

P1020963.JPG
P1020959.JPG
P1020958.JPG
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
Range Rover jeśli zrobisz go na typowego "przeprawowca" to będzie super będzie... czekam na efekt końcowy ;) A naczepa hmmm co tu dużo mówić rewelka i za każdym razem ja coś oświetlisz to mam syndrom "Ja też chce :D ".
 

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
Range Rover już teraz ciekawie wygląda, pamiętam jak kiedyś w tv oglądałem jakiś program gdzie kilkadziesiąt takich siś przeprawiało w terenie, super.
Co do doczepy to fajnie to wygląda, ale pierwsza boczna obrysówka nie występuje w tym miejscu - prawdopodobnie i tak ciągnik by ją zerwał przy manewrach.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 22

Podobne wątki