• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warszawa Norblin 19-20 Kwietnia 2008

Rutek

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#1
Witam wszystkich bardzo serdecznie
Zapraszam w imieniu swoim i WKMK na spotkanie przy makiecie w Norblinie w weekend 19 i 20 kwietnia 2008
Mam nadzieję że każdy z Nas znajdzie coś wartego obejrzenia.
Na zachętę dorzucam zdjęcia z poprzedniej imprezy w Norblinie ;)

Pozdrawiam
Krzysiek Rutkowski
 

Załączniki

OP
OP
Rutek

Rutek

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#3
Na razie jeszcze nie wiem kto się zgłosił ale jeżeli chodzi o makiety to zasoby własne członków WKMK.
Ja też zamierzam się podłączyć ze swoją makietką i właśnie majstruję moduł przejściowy.
 
OP
OP
Rutek

Rutek

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#6
Muzeum przemysłu dawna fabryka Norblina ul. Żelazna numeru nie pamiętam ale przy skrzyżowaniu z ulicą Kasprzaka. dojazd tramwajem linii 10, autobusy 105 157 178 przystanek Norblin
 

Hanna11

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#17
Kiepska organizacja

Jakoś miałam strasznego pecha bo - widząc informacje na stronach Muzeum, że impreza startuje o 9:00 - zjawiłam się tam o 9:30, żeby nie tłoczyć się z ludźmi, którzy lubią przychodzić na wystawy jak się wyśpią i znudzą siedzeniem w domu.
Niestety, kolejarze wyprosili mnie z hali wystawowej, mimo tego, że na bramie sprzedano mi bilet i wpuszczono na teren norblina. Było zimnawo i żadnego miejsca aby gdzieś usiąść. Mozna było w międzyczasie tylko pooglądać stare motocykle i samochody w liczbie ok.20, co mnie mniej interesowało. Przyszłam tylko na pociagi!
Potem, jak zobaczyłam już pociągi to kolega obiecał że się mną zaopiekuje i oprowadzi po wystawie z samochodami i motocyklami opowiadając historyjki o wielu z nich. Zaraz na początku zwiedzania, mimo tego, że rozpadał się deszcz, nagle wyproszono nas stamtąd "z powodów technicznych" na 15 minut.
Nie podobała mi się amatorska organizacja wystawy. Jestem zniechecona.

Jedynym pocieszeniem były wspaniałe makiety cudownie jeżdżacych i hałasujących pociagów. Szkoda, że mediów tam nie było. Szkoda, że taki wysiiłek został tak mało zauważony.
 
OP
OP
Rutek

Rutek

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#19
Przykro nam że była Pani zbyt wcześnie
niestety ale był błąd na stronie Norblina, pragnę zauważyć iż na plakatach w tramwajach i autobusach które dotyczyły naszej imprezy jako godzina otwarcia widnieje godzina 10ta.
Muzeum za to funkcjonuje od godziny 9. Więc dlatego sprzedali Pani bilet.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Imprezy 0
Imprezy 11
Imprezy 18
Imprezy 2
Imprezy 14

Podobne wątki