• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Warszawa – I Bielańskie Rodzinne Spotkanie z Koleją – 25-26 sierpnia 2018

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
Dziękujemy też Markowi za to czego nie było!! :)
Kurcze, a czego nie było?
Mam nadzieję, że Marek ma taką wyobraźnię, że teraz słyszy te wielkie brawa od nas. ;)
Jeszcze do teraz mi w uszach dudni...
BGM też dziękuję Markowi:).
Proszę bardzo, cała przyjemność po Naszej stronie.
Nie, tylko nie to, mam inną misję do spełnienia.

Tak na poważnie to całe MSMK pracowało nad sukcesem tej imprezy, było fajne..., ale zawsze jest coś do poprawy. Właśnie rozpoczęliśmy przygotowanie do następnej.


ale mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będę miał szansę zaprezentować go na żywo w ruchu.
Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to zapraszam za rok.
 
J

Jurek ST44

Gość
Małe post scriptum do mojej relacji z imprezy: dwa dni później wypatrzyłem w internecie sklep, w którym mieli jeden uzupełniający zestaw wagonów Talgo, którego szukałem od kilku lat. Już następnego dnia był u mnie :). Cały pociąg wygląda teraz tak:

Zobacz załącznik 594719

Szkoda, że nie tydzień wcześniej, ale mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będę miał szansę zaprezentować go na żywo w ruchu. Więcej informacji i zdjęć zamieszczę za chwilę w temacie o TEE.
Podaj namiar na ten sklep. Dzięki.
 

jery7

Użytkownik
Reakcje
122 0 0
Klub NKPM dziękuje Organizatorom za zaproszenie i możliwość udziału w spotkaniu. Dziękujemy również wszystkim Kolegom za spędzony wspólnie czas. Bardzo udana impreza! (y)

Pozwólcie, że w tym miejscu podziękujemy również naszemu klubowemu koledze Jarkowi Ruszkowskiemu @jery7 za udostępnienie tak wielu elementów naszej modułowej układanki: stacja Śniadowo (udana premiera!); dużo wąskiego toru i splot wąskiego toru z normalnym.

Pozdrowienia,
Jarek Dworek

PS - A od siebie dziękuję Michałowi @bstok70 za współpracę pomiędzy dyżurnymi ruchu i Grzegorzowi @grzegorz kita za rozmowę o Fremo. I przepraszam, że niektórym z Was przestawiałem rozjazdy podczas wyjazdów ze Śniadowa. ;):D
Dziekuje również za współpracę i dobre słowo.