• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Warszawa – I Bielańskie Rodzinne Spotkanie z Koleją – 25-26 sierpnia 2018

OP
OP
Artur

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.640 133 3
#22
Rozkłady jazdy Autobusu oraz Pociągu "Hutnik Warszawski"

Przypominamy że na zwiedzenie taboru oraz przejazd można dostać się tylko specjalnym Autobusem, który będzie odjeżdżał z Lindego 20

Skorzystanie z Autobusu oraz dalszych atrakcji wiąże się z Akceptacją REGULAMINU
 

Załączniki

Ostatnio edytowane:

Przemekk

Aktywny użytkownik
MSMK
Reakcje
422 0 0
#26
Mnie również udało się odwiedzić imprezę, namówiłem też na przyjście mojego kolegę z rodziną. Jego pięcioletni syn z godnym podziwu zapałem odwiedził wszystkie atrakcje, łącznie z symulatorem lokomotywy. Niestety byłem tak zaabsorbowany podziwianiem makiet i pociągów, że nie zrobiłem żadnych zdjęć, a moja żona, bez wskazówek co fotografować, jedynie symboliczne kilka. Bardzo dziękuję za organizację imprezy i życzę udanej kontynuacji jutro :)
 

Załączniki

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
#27
Kto nie był, nich żałuje...
Kto nie był, niech przyjdzie jutro. ;)
A na serio, to warto zajrzeć na Bielany. Ja byłem dzisiaj. Miło było spotkać i przypomnieć sobie twarze dawno niewidzianych starych znajomych i poznać nowych. Zdjęć nie robiłem, bo za bardzo byłem zajęty gadaniem... ;)
 

Speedway

Znany użytkownik
Reakcje
8.625 15 0
#31
Zapowiada się niezła "imprezka".
No i miałem rację. Jednym z wymiernych efektów owocnej pracy organizatorów było to, że dzisiaj TVP1, w głównym wydaniu Wiadomości
o 19.30, zamieściła relację z Bielan ! Wreszcie temat modelarstwa kolejowego mógł zaistnieć w szerokiej świadomości społecznej.
Panowie Organizatorzy - oby tak dalej !
 

piterson

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
61 0 0
#32
Kilka zdjęć:)
 

Załączniki

piterson

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
61 0 0
#33
Kolejne....
 

Załączniki

piterson

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
61 0 0
#34
i następne
 

Załączniki

piterson

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
61 0 0
#36
i ostatnie
 

Załączniki

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
#38
Serdeczne podziękowania dla organizatorów i uczestników całej imprezy.
Miło było spędzić z Wami te dwa dni w fajnej atmosferze.
Za rok wpadamy znowu.

Filmiki mojego autorstwa, filmowane telefonem ..