• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Giełda Warszawa – Giełda Modelarska Stacja Muzeum (dawne Muzeum Kolejnictwa)

Reakcje
1.731 13 0
#41
Także pamiętam jak wystawałem godzinami w kolejce, potem następne godziny spędzane przy makiecie w składnicy...
To kiedy teraz jest następna giełda w Muzeum ? Druga niedziela stycznia?
 

oelka49-26

Aktywny użytkownik
Reakcje
75 0 0
#42
Może trzeba dogadać się ze sklepami, modelarniami, organizatorami giełd? Może ktoś, by połączył to odnogi typu, MSMK, WKMK, modelarnie działające w W.wie we wspólną inicjatywę i stworzył na bazie klientów, członków, modelarzy, miłośników modelarstwa, hobbystów, adeptów modelarstwa, a nawet rodziców rozbudzających miłość do kolei w dzieciach jakieś miejsce wymiany modeli, poglądów, inicjatyw, pomysłów.....
Problemem nie do przeskoczenia jest koszt biletu do obu muzeów. Umawiając się w lokalu gastronomicznym można za taką kwotę wypić ze dwie porcje napoju. Lub mieć kwotę na dwie przesyłki w rodzaju listu poleconego.
Tego niestety organizatorzy giełd nie są wstanie zmienić, gdyż jest to opłata narzucona przez gospodarza, jakim jest placówka muzealna.
 

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
#43
Dla mnie z dzieckiem bilet wstępu na giełdę w muzeum techniki: 32 PLN
Muzeum kolejnictwa: 12 PLN
To i tak lepiej. Ale trochę drogo za możliwość spotkania sie ze sprzedawcami.
 
OP
OP
corwin

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
#45
Szanowni Państwo,


Zapraszamy Państwa do udziału w drugiej giełdzie modeli kolejowych w Muzeum Kolejnictwa w Warszawie 11 STYCZNIA 2015 (niedziela). Giełda będzie się odbywać w godz. 10:00 – 14:00, ale sprzedających zapraszamy już o godz. 9:00 – 9:30 do przygotowania swojego stoiska.


Tak jak na poprzedniej również na tej giełdzie od sprzedających nie będą pobierane opłaty za stolik, ani za wstęp do muzeum.


Aby zwiększyć frekwencję wśród potencjalnych kupujących wprowadziliśmy tego dnia dla wszystkich odwiedzających muzeum bilety ulgowe w cenie 6 zł.


Kolejne giełdy w Muzeum Kolejnictwa w Warszawie będą się już na stałe odbywały w KAŻDĄ DRUGĄ NIEDZIELĘ MIESIĄCA.


Wszystkich zainteresowanych udziałem w giełdzie 11 STYCZNIA 2015 r. prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy: Dział Promocji i Marketingu, tel. 22 620 04 80 wew. 112, email: promocja@muzkol.pl.


modelarstwo_11.01.2015.jpg
 

WITKOIM

Znany użytkownik
Reakcje
27 0 0
#46
Arku
ja w tą niedzielę będę na giełdzie jakby co - więc może się wyrobisz do niedzieli jak będziesz też osobiście to się spotkamy
 

chemik333

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#49
Byliśmy z synkiem miesiąc temu, byliśmy i dzisiaj, zawsze w okolicach godziny 11. Sprzedających przybyło na oko +50%, zainteresowanych w sali przybyło bez porównania więcej. A przy okazji... udało się coś kupić... ;)
 

chemik333

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#51
Sporo używanych, trochę nowych modeli też jest, dużo drobnicy modelarskiej, coś na makietę... Skale były określiłbym to w stosunku mniej więcej 2/5 H0 + 2/5 TT + 1/5 N :) Ja tam się za bardzo nie znam na cenach i jedyne rozeznanie jakie mam to głównie z Allegro, ale widziałem kilka pozycji sporo wyżej cenionych przez sprzedawców niż gdzie indziej można dostać. Warto szperać, szukać a i coś w dobrej cenie też się znajdzie.
 
Reakcje
1.731 13 0
#56
Byłem na giełdzie. Było sporo fajnych nowości, w tym EU07 Cargo od SM , oraz fajnych rzeczy z Niemiec i jak zwykle troszkę staroci.Tym razem nie było już przewagi TT , było sprawiedliwie i po równo. Przybyło naprawdę dużo ludzi tak zwiedzających Muzeum , jak i chętnych do poszperania na giełdzie... Atmosfera przemiła i sympatyczna...