• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wakacyjne roszady taboru.

404W

Znany użytkownik
Reakcje
516 21 0
#1
Wakacje są okresem uruchamiania wielu pociągów sezonowych. Z powodu tych obciążeń wagonownie mnie obciążone delegują zbędne wagony do innych. W rezultacie można zobaczyć całkiem ciekawe zestawy składów.

Przez kilka poprzednich lat widywałem na trasie Katowice-Wisła Głębce delegowane Bipy, co ciekawe, co rok skąd indziej. Przeważnie na wakacje Katowice dostawały 1 albo 2 zestawy.
W zeszłym, być może z braku czasu nie przyuważyłem, ewentualnie po prostu niestety Bipy się kończą.

W te wakacje, w zeszłym tygodniu około 19 jechałem z Krakowa do Katowic, pośpiesznym Morcinek, który składał się z dwóch wagonów przedziałowych 2 klasy, 3 wagonów piętrowych [Bohuny] (i co ciekawsze dwa nr.: 071 i 155 były z Raciborza, i 047 z Gliwic), jednego 1 klasy i dołączonych trzech wagonów z Zamościa: 2 klasy, 1 klasy i 2 klasy.

W tym temacie proponuję się podzielić innymi tego typu obserwacjami.
Tomasz Czapik
 

Patryk.K

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#2
Tomasz Czapik napisał(a):
W te wakacje, w zeszłym tygodniu około 19 jechałem z Krakowa do Katowic, pośpiesznym Morcinek, który składał się z dwóch wagonów przedziałowych 2 klasy, 3 wagonów piętrowych [Bohuny] (i co ciekawsze dwa nr.: 071 i 155 były z Raciborza, i 047 z Gliwic), jednego 1 klasy i dołączonych trzech wagonów z Zamościa: 2 klasy, 1 klasy i 2 klasy.
Byłem wtedy w Katowicach na peronie i widziałem ten pociąg ,szczęka mi opadła jak jak zobaczyłem taki skład ,a dokładniej wtedy jak zawiadowca powiedział że to pośpieszny... :shock:
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Koleje w Polsce 13
Koleje w Polsce 7

Podobne wątki