• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wajchownia

lighter

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam Użytkowników forum.

Gdzie i w jakich cenach można nabyć poszczególne moduły wykonawcze do Wajchowni ?
Podany adres na stronie jest nieprawidłowy.
Dzięki za odpowiedź

Pozdrawiam
 

zuk

Znany użytkownik
FREMO Polska
KSK Wrocław
Reakcje
159 8 1
#3
ja zrozumiałem, ale niestety nie znam odpowiedzi.
Nie rozumiem natomiast czepiania się. Post jest grzeczny, rzeczowy i na temat.
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.057 140 0
#4
Być może odpowiedź znajdziesz na forumTT. Whosho (twórca wajchowni) może być tam dostępny.
Eee.. poprawka.. zaglądał tam w kwietniu.

O ile pamiętam, jest on też związany z jednym ze śląskich sklepów modelarskich, tylko za cholerę nie pamiętam którym. Może koledzy podpowiedzą.

chyba https://jaga-hobby.pl/
 
Reakcje
0 0 0
#5
Chyba jak kojarzę Wajchownia to jego praca magisterska czy coś w ten deseń...
Mogę się mylić, ale jakoś kojarzę, że miał już nie uruchamiać produkcji poszczególnych modułów - szkoda bo projekt fajny...
 

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.612 107 12
#7
Ja też nie zrozumiałem. Gdyby kolega podał chociaż link który podobno nie działał, to by było troszkę jaśniej
 

womo

Aktywny użytkownik
Reakcje
1.118 33 1
#9
Być może odpowiedź znajdziesz na forumTT. Whosho (twórca wajchowni) może być tam dostępny.
Eee.. poprawka.. zaglądał tam w kwietniu.
Przy początkach budowy mojej makiety pytałem Whosho o zakup elementów do Wajchowni i dostałem odpowiedź, że już jej nie robi i nie będzie możliwości zakupu. (Będzie lekko ponad 5 lat temu, aby nie więcej)
Dlatego poszedłem w elementy od Martineza ...
 
OP
OP
L

lighter

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#10
A po polsku się nie da?
Nie wiem jak inni ale ja nic nie zrozumiałem z Twojego pytania.
Witam

Skoro wyraziłem się niejasno to przepraszam.

http://www.mmj.pl/~j.barska/elektro/aplikacje.htm

Chodziło mi o moduły wykonawcze (pulpit stacyjny, moduł semaforów itd.)do programu Wajchownia umożliwiające sterowanie stacją na makiecie wg układu torowego odwzorowanego w w.w. programie.
Na stronie podany jest adres e-mail,ale po próbie wysłania otrzymuję "zwrotkę" o braku możliwości wysłania poczty. Nie ma tam żadnych informacji o ewentualnej możliwości zakupu i jego miejscu.
Powoli zaczynam poszukiwać rozwiązań do sterowania makietą (na razie kombinuję na Arduino) i myślałem o wykorzystaniu Wajchowni i opisanych modułów.

Dzięki za pomoc
Pozdrawiam
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.057 140 0
#11
Poszukaj JMRI, wydaje sie bardziej dostępne i korzysta z gotowych rozwiązań a nie z modułów <obecnie niedostepnych>
 

przemek tabisz

Znany użytkownik
Reakcje
875 60 10
#12
Witam

Skoro wyraziłem się niejasno to przepraszam.

http://www.mmj.pl/~j.barska/elektro/aplikacje.htm

Chodziło mi o moduły wykonawcze (pulpit stacyjny, moduł semaforów itd.)do programu Wajchownia umożliwiające sterowanie stacją na makiecie wg układu torowego odwzorowanego w w.w. programie.
Na stronie podany jest adres e-mail,ale po próbie wysłania otrzymuję "zwrotkę" o braku możliwości wysłania poczty. Nie ma tam żadnych informacji o ewentualnej możliwości zakupu i jego miejscu.
Powoli zaczynam poszukiwać rozwiązań do sterowania makietą (na razie kombinuję na Arduino) i myślałem o wykorzystaniu Wajchowni i opisanych modułów.

Dzięki za pomoc
Pozdrawiam

Teraz wszystko jasne dzięki Tobie i pozostałym kolegom.