• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny ROBO - modele wagonów standardu Y - typu 104A/110A/111A/112A/113A/609A/209C

Bodek

Aktywny użytkownik
Reakcje
473 4 0
Każdy na coś czeka. Ja bym jednak proponował najpierw maksymalnie wykorzystać formę wagonu 112Ag i wyprodukować z niej jak najwięcej wersji wagonów 1 klasy. Mam tu na myśli wagony w wersji oliwkowej oraz czerwono-kremowej - z napisem PKP w trumience, ale także bez trumienki.
 

dariuszz94

Znany użytkownik
Reakcje
113 4 0
Z profilu ROBO na facebook'u:
Wagony "Ygreki" typu 112A są już dostępne!!!!!!!
malowanie kremowo czerwone 1kl przydział Przemyśl
malowanie kremowo czerwone 1kl przydział Szczecin
malowanie TLK 1kl Warszawa Szczęśliwice
malowanie TLK 2kl Kraków
Cena za model wynosi 245zł.
Dla pierwszych 20 osób promocja przesyłka ubezpieczona w cenie modelu.
 

avecez

Aktywny użytkownik
Reakcje
423 22 4
Mam nadzieję że nie rozejdą się "na pniu". Pomimo, że chciałbym z logo PKP to jak nie znikną po dniu to kupię. W końcu to pierwsze kremowo-czerwone jedyneczki nasze na naszych półkach :) i to od naszego producenta. Sorry za wpis nic nie wnoszący do tematu, ale wagony robią wrażenie i cieszą niezmiernie :)
 

Podobne wątki