• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny Wagony towarowe wąskotorowe 0m firmy Bemo.

Jacek765

Znany użytkownik
GGM
SMK Katowice
NAMR
Reakcje
3.287 61 2
#22
Tych modeli absolutnie nie wolno konwertować bo są one charakterystyczne wyłącznie dla konkretnych kolei szwajcarskich. W tym przypadku RhB. Jakakolwiek przemalowanka na coś innego to tak jak BR218 przemalowana na PKP jako SU26 czy coś podobnego. Po prostu fikcja.
 
OP
OP
Jan Bednarczyk

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.472 12 6
#23
Witaj Waldemarze. Tak jak napisał kolega Jacek, te wagony zostaną w takim wyglądzie jak obecnie. To będzie taki mały skład wagonów towarowych z zastrzeżeniem że będą to tylko wagony dwuosiowe, nie przewiduję zakupu do tej kolekcji wagonów czteroosiowych. Brakuje mi jeszcze platformy do przewozu drewna, jak firma Bemo wydała te wagony to nie miałem środków na ich zakup, teraz firma wydaje taki wagon tylko z innym numerem, ma być w IV kw. tego roku.
 

thewald

Użytkownik
Reakcje
112 0 0
#25
Tych modeli absolutnie nie wolno konwertować
naprawdę nie wiem skąd mnie naszło z tą "konwersją" ;) zwłaszcza, że spodziewałem się w takim przypadku znacznego prawdopodobieństwa fikcji....

skrzynki dla tego taboru, nie planuję budowy
rozumiem, ale naoglądałem się wczoraj przepięknej makiety sochaczewskiej wąskotorówki i pomyślałem, że może kolega też planuje jakieś "otoczenie" dla swojego składu...(a dla zainteresowanych - info o w/w makiecie z uwagi na jej wielkość zamieściłem w dziale wąskotorówka/H0e).
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor wąskotorowy 0
Tabor wąskotorowy 3

Podobne wątki