• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny Wagony towarowe wąskotorowe 0m firmy Bemo.

OP
OP
Jan Bednarczyk

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#3
Dzięki pomocy kolegi z forum zakupiłem 2 szt. transporterów wąskotorowych na tor 1000mm. Dzisiaj tylko 3 poglądowe zdjęcia, jak będzie dzień słoneczny postaram się wykonać nową sesję zdjęciową.
Zdjęcie0021.jpg
Zdjęcie0023.jpg
Zdjęcie0027.jpg
 
Ostatnio edytowane:

Jaco3011

Aktywny użytkownik
Reakcje
208 52 0
#4
Transportery polskie czy szwajcarskie? Planujesz zakup szwajcarskich transporterów normalnotorowych do wożenia taboru RhB po zwykłych torach?
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.032 494 29
#9
Ciekawi mnie Janku jakimi kryteriami kierujesz się przy nabywaniu nowych modeli, bo ten ostatni to trochę taki z kosmosu jest.
 
OP
OP
Jan Bednarczyk

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#10
https://www.bemo-modellbahn.de/file...loads/2020_neu/Bemo_Neuheiten_0m_2020_Web.pdf Witaj Pawle. Moim kryterium to jest tabor który jeżdzi w rzeczywistości, w tym konkretnym przypadku jest to wagon użytkowany na kolejach wąskotorowych w Szwajcarii. Modele tej firmy bardzo wiernie odwzorują typ danego wagonu, wadą jest niestety cena takiego modelu, dlatego nie wszystkie modele tej firmy kupuję które firma wydaje, właśnie ze względu na koszty zakupu.
 

Jacek765

Znany użytkownik
GGM
SMK Katowice
NAMR
Reakcje
3.272 61 2
#15
Tak wagony serii Uce eksploatowane przez kolej RhB są przeznaczone do przewozu cementu. Mam także trochę modeli tej kolei ale o połowę mniejszych. W tym także trzy wagony Uce.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor wąskotorowy 0
Tabor wąskotorowy 3

Podobne wątki