• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wagony towarowe hyde park

Rutek

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#1
Cześć Wam - widzę że nie ma jeszcze tematu dotyczącego wagonów towarowych gdzie możnaby wrzucać różne zdjęcia z różnych okresów.
Na początek wrzucę kilka zdjęć reklamowych DECu które wpadły mi w ręce. Oczywiście dzielcie się nie tylko cysternami.
 

Załączniki

Szwed1978

Znany użytkownik
Reakcje
5.266 58 3
#2
Ponieważ utworzył się kolejny watek o wagonach to wspominając propozycje kolegi Prezesa TS prośba do administratora o stworzenie jednego rozdziału pod tytułem WAGONY a po wejściu w ten rozdział umieszczenie w nim wszystkich wątków dotyczących wagonów. Myślę ze to się wtedy uporządkuje i będzie łatwiej znaleźć tematy o wagonach. Proszę kolegów o poparcie propozycji
 

tokarz76

Aktywny użytkownik
Reakcje
313 1 5
#5
Fajnie by było, jakby Koledzy wrzucający fotki, napisali przynajmniej kiedy były one wykonane.
 
OP
OP
Rutek

Rutek

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#7
Zdjęcia reklamowe cystern datowałbym na okolice 1998 - 2000. Mniej więcej wtedy 452R były świeżą konstukcją.
 

Krzysztof Koj

Znany użytkownik
Reakcje
634 3 1
#8
Zdjęcie prototypu cysterny 452R zostało zapewne wykonane na przełomie 1996/97 roku, ponieważ ZNTK Ostróda rozpoczęły produkcję seryjną tych wagonów w roku 1997.
Zdjęcie cysterny 460R wykonane zostało w roku 2003.
Natomiast zdjęcie "cysterny typu 406Ra" nie przedstawia (wbrew pozorom) cysterny typu 406Ra, lecz cysternę produkcji rumuńskiej tzw. typu "R600", zbudowaną dla ówczesnego PEC w latach 1965-66. Powyższe zdjęcie tego wagonu wykonane zostało w latach 1998-99.
 

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.454 12 0
#11
Panowie, czy ma ktoś jakiś zdjęcia wagonów Res-x z okresu końca lat '80?
Chciałbym spojrzeć na kilka detali.
 

Podobne wątki