• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wagony Sgnss 062 z Ostrowa Wlk. w służbie SJ

chf

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#41
Podeślij zdjęcia a ja zapytam resztę członków czy będzie zainteresowanie tym wagonem zwłaszcza że piszesz że jest do wzięcia za darmo.
 

Młodzikowski

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
3.219 8 0
#44
Witam. Trwają prace przy budowie kolejnych z zamówionych przez PKP Cargo wagonów. Platformy jeszcze na wózkach technologicznych. Ostatnia fotka przedstawia gotowe wózki - tyle, że dla innego operatora. O postępach prac będę informował. Pozdrawiam.
PS. wybaczcie za jakość, coś mi ręka drżała ;)
 

Załączniki

Młodzikowski

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
3.219 8 0
#49
Korzystając z okazji, że mówimy o wagonach dla PKP Cargo, pozwolę sobie wkleić fotki taboru remontowanego w EKK. Większość kierowanego do naprawy w Ostrowie wagonów to węglarki i WAP-y, jednak raz po raz zdarzają się "rodzynki". Ja przedstawiam fotki wagonów (o ile można nazwać to wagonami) po usunięciu zniszczonych elementów. Z "tego" powstaje wagon "po remoncie" :D (ostatnia fotka). Pozdrawiam.
PS. może czas pomyśleć o wątku pt."Wieści z torów EKK" ? ;)
 

Załączniki

Młodzikowski

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
3.219 8 0
#50
Witam. Dzisiaj kolejne fotki nowych PKP-owskich Sgnss-ów. Prace przy realizacji zamówienia trwają cały czas. Ja już nie będę "zadręczał" grona MK fotkami wspomnianych wagonów, poczekam aż wreszcie "pojawią się" nowe "przegubowce". Możliwe, że prędzej dojdzie do realizacji zamówienia partii wagonów dla prywatnego przewoźnika (będzie okazja do kolejnego, polskiego modelu).
I właśnie z tymi wagonami życzył bym sobie oglądać nową EU43 (w dodatku okazało się, że na jednej z nich jeździ mój "ziomek"). Koniec świata. Pozdrawiam.
 

Załączniki

Młodzikowski

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
3.219 8 0
#53
a szacunkowo ile procent stanowią nowo budowane wagony a ile odbudowywane?
Niestety dokładnie nie wiem. Stopień pracochłonności wykonywanych odbudów też jest różny. Moim skromnym zdaniem to może być z 5% nowych (jeśli chodzi o ilościówkę) - lecz to tylko przypuszczenia.
 

Podobne wątki