• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wagony piko rewaloryzacja

LUKASZdiy

Aktywny użytkownik
Reakcje
4 0 0
#1
Witojcie chopoky!
Wkręciłem sie potwornie w malowanie rewaloryzacje modeli jako ze mam kolo 10 wagonów jak na zdjeciu może sa jakies ciakwe malowania tychże wagonikow, moze cos polskiego?
nosze sie z zamiarem kupna herkulesa np takiego (wiecie cos o tym modelu? jak to jezdzi?)
http://allegro.pl/item348524006_lokomot ... _alex.html

i fajnie by było jak by on cos ciagnał a jak samemu sie zrobi to satysfakcja potworna
szukałem troche i nie znalazlem nigdzie takich wagonów to zapewne epoka III i IV w V występowały?
 

Załączniki

Reakcje
0 0 0
#4
heheh ja, zależy co tam masz i za ile bo wiesz ja już w życiu niestety kilka błędów popełniłem i zakupiłem pare złomów z myślą o odremontowywaniu i po czasie skończyły na aledrogo.
 
P

Paweł Piotr

Gość
#6
Takie wagony najbardziej nadają się do przerobienia na tabor pomocniczy (wagony gospodarcze, mieszkalne, wagony warsztatowe, wagony pociągów ratunkowych, pogotowia sieciowego, pogotowia drogowego itp.). Szkoda wyrzucać, jak można tak właśnie zagospodarować...
 

Jaźwiec

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#7
Kolego Łukaszu, ja bym sprzedał te wagoniki, bo nawet jako sieciowice to robić nie może - przecież tam też przerabiali nasz tabor, ewentualnie ten powojenny, ale rosyjski to chyba rzadkość. No i do tego 15 szt i na dodatek to piko przypomina raczej zabawki z prl :grin: ehh , a może się mylę?
 

Podobne wątki