• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dyskusja Moje, oświetlone wagony pasażerskie

WITKOIM

Znany użytkownik
Reakcje
27 0 0
była chwilka czasu i dokończyłem swoją bipę, pasażerowie siedzą i stoją, świeci piknie no i chciałem bardzo podziękować tu Karolowi za pomoc w ujarzmieniu dekoderów Esu 52621, aby światełka na końcu bipy świeciły zgodnie z kierunkiem jazdy. Udało się, świeci jak należy, dzięki Karol !!!
 

WITKOIM

Znany użytkownik
Reakcje
27 0 0
ACME 55096 oczywiście białe zimne (fotki robione w dzień i o zmierzchu)
 

Załączniki

WITKOIM

Znany użytkownik
Reakcje
27 0 0
Piko 97034 i 97035 (białe zimne + koniec składu). Jutro będą foty tych samych wagonów, ale jako białe ciepłe oświetlenie.[DOUBLEPOST=1415052646,1415051482][/DOUBLEPOST].[DOUBLEPOST=1415052687][/DOUBLEPOST]...[DOUBLEPOST=1415052724][/DOUBLEPOST]i koniec składu
 

Załączniki

WITKOIM

Znany użytkownik
Reakcje
27 0 0
prostuje mój wczorajszy post....oczywiscie będą dziś foty innych wagonów piko piętrowych i dziś z oświetleniem białe ciepłe ....bedzie mozna porównać.... ale co do wątpliwości otrzymalem tu od kolegi z forum zdjęcia w realu piętrowych IR i wychodzi na to ze powinny byc cieple białe
 

Podobne wątki