• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dyskusja Moje, oświetlone wagony pasażerskie

WITKOIM

Znany użytkownik
Reakcje
27 0 0
a więc tak, poniżej foty Piko 97034 i 97035 (białe ciepłe + koniec składu). Porównanie z białym zimnym jest, różnica widoczna, ale jak dla mnie i zimne i ciepłe oświetlenie jest ok, choć bym obstawiał białe ciepłe jednak. Wina takiego efektu oświetlenia według mnie leży w szarych siedzeniach w środku wagonu.
Również dalej są zdjęcia już oświetlonego wagonu Piko 97036 oświetlenie białe ciepłe.
 

Załączniki

WITKOIM

Znany użytkownik
Reakcje
27 0 0
Rivarossi 4164 ĆSD- ciepłe białe[DOUBLEPOST=1415182359,1415180906][/DOUBLEPOST]LS 47056 Bcmz ÖBB Ep VI - białe ciepłe[DOUBLEPOST=1415182390][/DOUBLEPOST]LS 47056 Bcmz ÖBB Ep VI - białe ciepłe
 

Załączniki

WITKOIM

Znany użytkownik
Reakcje
27 0 0
na początek napiszę, że nadal ze mnie "gapa" niż fotograf :) (zamiast ga wstawić du)
bipa jak zawsze wygląda o wiele lepiej na żywo niż u mnie na fotach, ludziki jako pasażerowie to Fleischmann 6470
wrzucam wszystkie foty jakie porobiłem. ( kabelki już są schowane:) )
Bardzo mi się podoba podświetlona, jest super i wielki + za całokształ bipy....
 

Załączniki

KAROLeski2

Aktywny użytkownik
Reakcje
274 3 1
Jakie stosujesz oświetlenie bip? Ciepły czy zimny biały? Oryginał, z tego co pamiętam to miał chyba metrowe jarzeniówki w korytarzach i przedsionkach... choć po tylu latach to pamięć jest zawodna i potrafi spłatać figle. Mogę się mylić...

Efekt, jak zwykle... powala na kolana!
 

Podobne wątki