• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pytanie? Wagony do zestawu

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
#21
Oczywiście Leszku że o Tobie pamiętam. Niepotrzebnie robisz to co robisz. Ja czekałem na moje lokomotywy ponad 18 miesięcy i nie skarżyłem się nikomu z forum że tak traktujesz własnych klientów zatem o co tak robisz? Pozdrawiam Cię serdecznie i cieszę się że się odezwałeś. Mam nadzieję że u Ciebie wszystko dobrze przyjacielu ;)?
O tym, że będziesz czekał na modele tyle czasu miałeś świadomość. Tym bardziej, że mówiłem Ci, że masz mi niczego nie wysyłać bo mam masę pracy, a Ty jednak je do mnie wysłałeś. Więc musiały swoje odleżeć, aż przyszła ich kolej.
I teraz ja mam czekać w nieskończoność na należną mi zapłatę z jakiego tytułu?
Żebyś się chociaż odezwał: słuchaj, zapłacę Ci wtedy i wtedy. Ale nie. Ty zupełnie milczysz. A skoro wysłałeś mi pakę pełną modeli, to musiałeś się spodziewać, że trzeba będzie wkrótce za nie zapłacić. Tym bardziej, że Cię poinformowałem, że gotowe modele odsyłam.
Na miano przyjaciel trzeba sobie zasłużyć, Ty na nie, nie zasługujesz. Poprostu jesteś moim znajomym i tyle.
Ja również Cię pozdrawiam serdecznie.
 

404W Eaos

Aktywny użytkownik
Reakcje
169 9 0
#23
Ale tam da przecież czeskie oznaczenia i zresztą coś tam pisze po czesku nawet. Nie jest to wagon zajęty przez DRG na terenach okupowanych ???
Bo to jest wagon kolei Protektoratu Czech i Moraw podległego Niemcom.
Co do węglarki, to raczej wątpię, że była włączana do poc. os-tow bo to już był wtedy antyczny wagon bez hamulców.
O zestawienia niemieckie najlepiej pytać na niemieckich stronach, np. wspomnianym Drechscheibe. Są też książki serii "Zugbildung".
 
OP
OP
Danzig
Reakcje
372 2 1
#24
Tak wiem, mam. To nie jest tak że kompletnie nic nie wiem i nie mam dojść do źródeł, ale widzę że w Polsce wielu kolegów ma sporą wiedzę i zawsze warto też czasem skonfrontować niektóre informacje. Drehscheibe to absolutna podstawa jeśli o mnie chodzi, czasem zerkam też na modellbau wiki. Też się można sporo dowiedzieć w opisywanym tutaj temacie.
 
OP
OP
Danzig

Danzig

Ostrzeżony
Reakcje
372 2 1
#25
Chciałbym zapytać czy do poniższego składu którego zdjęcia zamieszczam są wagony w takim malowaniu, nie innym tyle tylko że 1 i 2 klasy? Widziałem zdjęcie takiego składu z taką lokomotywą na wrocławskim dworcu głównym więc wiem że są w oryginale natomiast nie mogę znaleźć takich modeli. Najlepiej gdyby były to wagony z Piko ale nie jest to warunek.
Czy ktoś z Was ma może jakieś zdjęcia takich wagonów względnie ich numery ean żebym mógł sobie takie zamówić? Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam, Paweł

20220126_003639.jpg
20220126_003633.jpg
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.292 459 29
#26
Kolega @Danzig, co to ma wspólnego z kolejami innych krajów? Proszę zadać takie pytanie w dziale "Tabor" w części forum o skali 1:87 (H0). Wpisy nie na temat będę usuwał.
 

Podobne wątki