• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:35 Wagony 1/35 - irokez46

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.472 12 6
#24
Ten wagon bez budki hamulcowej w skali h0 w/g mnie będzie bardziej odpowiedni opisowo dla kolegi Irokeza, jeżeli zakupi ten wagon i postanowi go umiejscowić w okresie tuż powojennym w oznakowaniu PKP.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
#26
Dziękuję za pomoc. Decyzja zapadła, jednak zrobię wagony z okresu wojny. Ma to być odskocznia od pojazdów pancernych i nie będę zbytnio w nie inwestował ani robił sobie dodatkowych problemów związanych z brakiem kalkomanii na PKP.
 

Greif1

Znany użytkownik
club 0
Reakcje
826 1 0
#27
No i ładnie ale jakbyś zmienił zdanie :D to wal śmiało - czyt jak znajdziesz opis - ja wprowadziłem drobne korekty pod odlewy zobaczymy jak wyjdzie.
Miniart zapowiedział zestaw skrzyń. I jest już dostępny set z osprzętem kolejowym - latarnie narzędzia itp.
 

Greif1

Znany użytkownik
club 0
Reakcje
826 1 0
#29
Tory są jak najbardziej ok :D mam już 5 sekcji złożonych, czekam może jednak się zdecydują i zrobią zwrotnice?
Btw sprawdź element B21 u mnie się trafił nie dolany na końcu niewiele ale jednak...
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
#30
Chwilowo pracę utknęły w miejscu, ale za to pokazała się zapowiedź kolejnego wagonu z firmy Thunder Model.
35903
35903.jpg


Oraz takie coś pokazali na Facebooku.
2.png
 

Greif1

Znany użytkownik
club 0
Reakcje
826 1 0
#35
hyh wygląda jak mój stary Ironside, a ile ja musiałem się tam naorać ...
nie wklejałbym kratki na list przewozowy,reszta fajnie czekam na malowanki :D
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
#36
Nie prędko, jeszcze muszę dokończyć tą stronę i zrobić drugą o dachu nie wspominając. A na nim muszę imitację papy nakleić. Genaralnie już wiem że przy kolejnym wagonie nieco inną kolejność klejenia trzeba zastosować bo w tym zrobił się lekki banan.