• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wagonowy hyde park (dla konstrukcji sprzed 1945 roku na PKP)

Zbyszek

Zajebistość roku
Ciekawa dyskusja wywiązała się w dziale modelarski, a dotyczy wagonów typu Klagenfurt. Cały czas byłem przekonany, że to zwykły błąd rysownika.
20180914_144100.jpg
A w sieci znalazłem kiedyś taką fotografie . Ciekawe czy wagony w tej formie znalazły się na PKP, czy rysunek powstał na podstawie poniemieckiej dokumentacji.?
2017-09-29_03.jpg

404W

Znany użytkownik
Ciekawa dyskusja wywiązała się w dziale modelarski, a dotyczy wagonów typu Klagenfurt. Cały czas byłem przekonany, że to zwykły błąd rysownika.
Zobacz załącznik 596971
O ile pamiętam było kiedyś o facecie, który fotografował powstawanie nowych Tychów. Kolekcja zdjęć jest chyba na stronie muzeum miejskiego. Wagony są jako element krajobrazu. Ale na jakimś zdjęciu widać takie Klagenfurty.