• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

H0e Wagon osobowy 1Aw H0e

OP
OP
piotr66

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.718 30 1
#82
Wszystkich notuję.
Tak wygląda pudło postawione na wózki z próbnego wydruku. Przy okazji, zgodnie z twierdzeniem, ze człowiek najlepiej uczy się na błędach, a jeszcze lepiej na cudzych błędach, obserwując jak wygiął się mój 3Aw, będę się starał uniknąć takich rzeczy w tym modelu.
 

Załączniki

OP
OP
piotr66

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.718 30 1
#87
Rozpoczynam sprzedaż KITów wagonu. Na mojej stronie można zobaczyć zdjęcia i instrukcje montażu gdzie widać co dokładnie zawiera zestaw:
http://piotr66.pl/modelarstwo/?id=1Aw
Cena zestawu: 230,00 zł z wysyłką (poczta e-commerce), za granicę 240,00 zł.
Zamawiając można wpłacać na:
PKO BP S.A.
50102055581111106757500011
Osoby które zgłaszały chęć zakupu będą miały pierwszeństwo w wysyłce.
Dodam jeszcze, że model porusza się bardzo lekko po torze, jest dobrze dociążony, zestawy kołowe są dobrej jakości z firmy Luck-Feinmechanik typu RP25. Na razie dostępne są tylko z kalkami jak na obrazku czyli ze Środy Wlkp. ep. IV, ale będą też inne.

3.png
 
OP
OP
piotr66

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.718 30 1
#93
Numery są na razie tylko ze Środy Wlkp. Będą inne ale na razie nie wiem kiedy. Model będzie dostępny w dłuższym czasie, gdyż przewidziałem większą serię, więc z zakupem nie trzeba się spieszyć. Wagony gotowe będę robił w II poł. roku, teraz niem mam na to czasu.
Sprawa dachu wygląda tak, że zrobiłem już poprawiony model matkę,ale będę je robił również później, tak II poł. tego roku, więc jeśli ktoś uważa że może poczekać to niech tak zrobi, bo te poprawione na 100% będą. Na razie będą dostępne te które pokazałem, tutaj dach można lekko doszlifować aby jeszcze zaokrąglić krawędzie na końcach.
 
OP
OP
piotr66

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.718 30 1
#95
Mam też takie zestawy z odlewem budy z małymi uszkodzeniami, które powstały przy wyciąganiu z formy. Można je dość łatwo uzupełnić. Jeśli ktoś byłby chętny to cena takiego zestawu - 170,00
 

hjugytf

Aktywny użytkownik
Reakcje
458 47 4
#98
Rozpoczynam sprzedaż KITów wagonu. Na mojej stronie można zobaczyć zdjęcia i instrukcje montażu gdzie widać co dokładnie zawiera zestaw:
http://piotr66.pl/modelarstwo/?id=1Aw
Cena zestawu: 230,00 zł z wysyłką (poczta e-commerce), za granicę 240,00 zł.
Zamawiając można wpłacać na:
PKO BP S.A.
50102055581111106757500011
Osoby które zgłaszały chęć zakupu będą miały pierwszeństwo w wysyłce.
Dodam jeszcze, że model porusza się bardzo lekko po torze, jest dobrze dociążony, zestawy kołowe są dobrej jakości z firmy Luck-Feinmechanik typu RP25. Na razie dostępne są tylko z kalkami jak na obrazku czyli ze Środy Wlkp. ep. IV, ale będą też inne.

Zobacz załącznik 644550
Jest możliwość zakupu gotowego modelu?
 

horrido

Aktywny użytkownik
Reakcje
226 11 1
Zamawiając u Piotra owe wagony byłem bardzo ciekawy jak to z tym dachem w końcu jest. Po lekkiej obróbce ściernej i wstępnym zagruntowaniu pudło wygląda tak:

01.jpg

02.jpg

03.jpg

Co sądzicie? Jest lepiej?
 

Podobne wątki