• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wagon ogrzewczy firmy Heris

Gustlik

Użytkownik
Reakcje
65 0 0
#3
Byłem ostatnio w Parowoziku i pytałem się o ten wagon, to dostałem odpowiedź, że nie ma go w ogóle w sprzedaży to był pojedynczy egzemplarz :sad: . Może niedługo pojawi się ogólnej sprzedaży ;)
 
OP
OP
X
Reakcje
0 0 0
#9
W SK 03/2008 str 59 jest informacja że w III i V będzie robił przemalowanki Tololoko. Pomimo wysłania zapytania emailem nie dostałem odpowiedzi czy to prawda ani jakie będą przydziały i daty rewizji. Może tu ją dostaniemy?
 

Hipcio

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#15
Pytanie do nabywców wagonu ogrzewczego:
Jak jeździ ten model?

Byłem dzisiaj w sklepie w Gdyni - wszystkie dostarczone wagony jeździły jak kaczuszki - powodem było wadliwe wykonanie zestawów kołowych - źle osadzone koło na pierścień izolujący.
Czy ktoś zauważył podobną wadę?
Jak jeżdżą wasze wagony?

Pozdrawiam Henryk
 

avecez

Aktywny użytkownik
Reakcje
422 22 4
#16
Dostałem fotki od Tola wagonu grzewczego w epoce III z orzełkiem i ep.IV bez orełka w lutym zeszłego roku ;-), miały być w I półroczu ubiegłego roku. Może były? W każdym bądź razie były przedstawione w na ubiegłorocznych targach w Norymberdze.
Pisał też, że w planach jest ET22, ale obserwując plany i rozwój prac to chyba dopiero po 2020 roku ;-)
 

avecez

Aktywny użytkownik
Reakcje
422 22 4
#18
Część z niskonakładowej produkcji ma uszkodzone chyba wózk(?), ta część poszła z powrotem do producenta, albo lada moment wychodzi. Jeżeli komuś trafi się taki egzemplarz należy oddać do sklepu aby mogli oddać do producenta do reklamacji.
Tą wiadomość mam z dobrego źródła, więc jak komuś się trafił taki "kulawy" wagon to trzeba działać i zareklamować.
Ja osobiście odbieram swój egzemplarz w sobotę i wiem już że jest OK ;-)
 
A

Anonymous

Gość
#19
gbbsoft napisał(a):
...wagonu grzewczego Heris?
To już prehistoria! Coś Ci najwyraźniej umknęło...
Czekam na następną dostawę. Musimy znowu "poćwiczyć pisanki" - żeby mój drogi GBB nie wyjść z wprawy. A nuż się przyda taki ogrzewczy !
;)

Tolo
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 10
Tabor 14
Tabor 29
Tabor 4
Tabor 0

Podobne wątki