• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Konwersja Wagon odkryty typu Eanos

Meggido

Znany użytkownik
Reakcje
2.652 12 2
#21
Juz probowalem lutowac... Kicha do kwadratu... Adam, jesli uda Ci sie to odlac, to jestem chetny na elementy ramy i ruchome maznice zaleznie od ceny. Na dwa komplety. No i zeby sie dalo lozyska wpasowac.
 

Jacek765

Znany użytkownik
GGM
SMK Katowice
NAMR
Reakcje
3.272 61 2
#23
Mnie to tez by interesowało w skali 0. Oczywiscie wystarcza same boki z maźnicami reszte potrafiłbym samemu zrobić. Sprezyny każdy moze wykonać takie jakie mu pasują, zwłaszcza ze w zalezności od odmiany wózka sa rózne sprezyny. W wózku podstawowym do nacisku osiowego do 20T zewnętrzne (te widoczne) sa prawoskretne . Natomiast wózki o nacisku osiowym do 22,5T zewnętrzne spreżyny sa lewoskretne.
 
OP
OP
Konrad 0

Konrad 0

Moderator Skala 0 (1:43.5)
Zespół forum
Reakcje
294 0 0
#25
Negocjuję cenę dla następnej serii 10 sztuk. Dam znać niebawem.
 
OP
OP
Konrad 0

Konrad 0

Moderator Skala 0 (1:43.5)
Zespół forum
Reakcje
294 0 0
#27
Z listy chętnych widzę 7 sztuk. Czy o tyle mam się pytać ?
Występują w setach po 6 sztuk, wtedy wychodzi najtaniej. Czekam na ofertę 2 x 6 sztuk.
 
Ostatnio edytowane:

Andi_P

Użytkownik
Reakcje
1 0 0
#28
Konrad to ja wezmę jedną zamiast deklarowanych dwóch węglarek w kolorze brązowym. Pozdrawiam Andrzej(Andi_P)
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

spur 1

Znany użytkownik
Reakcje
1.328 2 0
#34
Czasami marzenia się spełniają :D będę robił też w jedynce ale to dopiero jesienią , bo potrzebuje do tej cysterny , więc musisz się uzbroić w cierpliwość , a wiadomo że modelarze jej mają dużo
 

Załączniki

Jacek765

Znany użytkownik
GGM
SMK Katowice
NAMR
Reakcje
3.272 61 2
#39
Super to wygląda. Jak mniej więcej będzie zabezpieczona maźnica przed wypadnieciem po zmontowaniu wózka. Jakie łożyska będą potrzebne.
 

spur 1

Znany użytkownik
Reakcje
1.328 2 0
#40
Łożyska 5x2x2,5 mogą być z kołnierzem lub bez , a zabezpieczenie jak w originale wieszakiem ,trzeba tylko dodać do ramy widełki i wlutować po ustaleniu pozycji maźnicy , nie dodawałem tego bo mogą po odlaniu nastąpić skurcze i by się nie zgrywało
 

Podobne wątki