• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:25 Wagon do przewozu kwasu Rnh

OP
OP
draccus

draccus

Znany użytkownik
Reakcje
751 0 0
#21
Witam.
zacny modelik :D co prawda nie trafi na moją listę :D ale kunsztu nie można odmówić ;)
Dzięki Tomasz :) czemu nie i tak widziałem ze robisz od podstaw niektóre projekty :)
Zbyszku dzięki raz jeszcze za uwagi merytoryczne. Opisy gotowe i uzupełnione. Pora wykonać niemiecki odpowiednik i wziąć się za projekt graficzny okładki. Pozdrawiam
 

hamulcowy

Znany użytkownik
Reakcje
1.053 26 1
#22
Jeszcze jedna rzecz mi nie daje spokoju. Tego typu wagony były wagonami specjalistycznymi i 99% były własnością Zakładów, których produkty były nimi transportowane. Stacja Bierawa jest stacją na której formuje się pociągi głównie z tym, co ZAKSA wyprodukuje i nie jest stacją macierzysta klasy Gliwic, Kędzierzyna itd. Tego typu stacje były stacjami macierzystymi dla wagonów, których właścicielem de jure był przemysł. Czy więc, przy logo PKP nie powinno być w prostokącie P,- wagon prywatny?
 
OP
OP
draccus

draccus

Znany użytkownik
Reakcje
751 0 0
#28
Witam po długiej przerwie wrzucam kilka fotek z placu budowy wagonu. Ukończyłem go jakiś czas temu do galerii końcowej muszę jeszcze wykonać podstawkę. Model wymagający nie należał do prostych w budowie ale jakoś się udało. Delikatny brudzing i tak to wygląda.
 

Załączniki

OP
OP
draccus

draccus

Znany użytkownik
Reakcje
751 0 0
#29
Kolejna porcja :)
 

Załączniki

OP
OP
draccus

draccus

Znany użytkownik
Reakcje
751 0 0
#30
c.d.
 

Załączniki

OP
OP
draccus

draccus

Znany użytkownik
Reakcje
751 0 0
#31
no i jeszcze kilka :) Za niedługo powinienem zacząć robić podstawkę która jednocześnie będzie częścią gablotki i wtedy zrobię galerię już aparatem o lepszych parametrach bo te robiłem telefonem i nie są zbyt dobre ale innej dokumentacji zdjęciowej z budowy nie posiadam :)
 

Załączniki

OP
OP
draccus

draccus

Znany użytkownik
Reakcje
751 0 0
#37
Hehe Greif następna będzie BR52 ale coś też tam dłubie w 3D jakieś tam różności np taki wózeczek :)
Dzięki Andrzeju jakoś za niedługo powinno się coś ruszyć z tematem.
 

Załączniki

Zdrada69

Moderator Skala 1:220 (Z)
Zespół forum
Reakcje
6.194 39 0
#40
Nie będzie mial Kolega nic przeciwko wykorzystaniu pomysłu na oznaczenia do zrobienia własnych kalek ? Mam dwa takie wagony w 1:220 i znacznie ciekawiej będą wyglądały jako PKP zamiast niemieckie.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:25 17
Skala 1:25 5

Podobne wątki