• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Waga ciężka - marpama28

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.923 386 20
Fajny zestaw wyszedł. Trzeba by tylko zmienić konia, bo malowanie trochę odstaje od naczepy. Ale w sumie to efekt pozytywny.
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
Pomysł jak najbardziej (y) nie ma to jak PL naczepa z dużą ilością dodatków cieszy OKO ciągnik mimo iż tam coś nie teges z lakierem za wykonanie duży + ;)
 
OP
OP
marpama28

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
Dziękuje za wszystkie komentarze i uwagi.

Dzisiaj model który jakoś mi się zakręcił i zapomniałem go pokazać.

Jest to Volvo VM1 Van der hejiden

Model jest z AWM po następujących przeróbkach:
- poprawione przednie lampy
- dodane halogeny
- z tyłu dodana winda składana pod rame
- detale tj tablice chlapacze

Przyczepa jak narazie dostała jedynie tablice

Foto oryginału na którym się wzorowałem

heijden.jpg


foty modelu:

IMG_9110.JPG
IMG_9111.JPG
IMG_9113.JPG
IMG_9118.JPG
IMG_9116.JPG
IMG_9121.JPG


Pozdrawiam i zapraszam do komentowania, Piotrek ;)
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
Ciężarówka na duży plus, zwłaszcza winda i tylne lampy.Natomiast całość mi tu psuje ta paskudna belka w przyczepie.Mogłeś i w niej zrobić takie lampy jak na ciężarówce.
 
OP
OP
marpama28

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
Tak jak wcześniej wspomniałem. W przyczepie dodałem tylko tablice rejestracyjną. Nie mam zdjęć oryginału przyczepy więc nie widziałem czy trzeba coś przerobić. Ale może w niedalekiej przyszłości też zostanie trochę podrasowana, bo dla mnie tez wydaje sie trochę uboga. A zestaw ma zdjęcia z przyczepą, bo taki jest zestaw więc nie chciałem pomijać przyczepy i pokazywać połowy zestawu.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.923 386 20
Bardzo fajnie zrobiony ten model. Wygląda bardzo realistycznie. Dodatki na duży plus. Podoba się.
 
OP
OP
marpama28

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
Jako że dzisiaj ostatni dzień zimy to mam takie jedno zdjęcie... I można powiedzieć coming soon ;) Ale to dopiero za jakiś czas ;)

IMG_0372-001.JPG


Pozdrawiam Piotrek ;)
 

cinek665

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
Piotrek nie strasz bo zima wróci z powrotem. :D
Piękne ujęcie, tak samo jak modele. Widzę, że nawet udało Ci się poprawić nowego Dafa.(y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 10

Podobne wątki