• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

W warsztacie u Wojtka

OP
OP
BoBi

BoBi

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
Cieszę się Panowie, że się podoba. Takie komentarze to zawsze motywują do działania (y)

Ten przystojniak jeszcze nie trafia do galerii, bo w przeciwieństwie do Saurera, on już musi mieć kalkomanie.
Oczywiście zgrywając zdjęcia się zorientowałem, że przecież jeszcze kierunkowskazy trzeba pomalować :niepewny::ROFL:
P1150909.JPG

P1150910.JPG

P1150911.JPG
 

Ogur

Aktywny użytkownik
Reakcje
31 2 0
Tak szczerze mówiąc nie jestem z lat PEKAES to i tak mi się bardzo podobają trucki z dawnych lat w w szczególności z tej firmy ;) A twoje modele to nie tylko odwzorowanie tych pojazdów tworzenie ich na nowo :rolleyes: (tylko w mniejszej skali ;) ) Turbol świetny jak i reszta twoich modeli (y) Trzymaj tak dalej i idź coraz dalej i się rozwijaj :D
 
OP
OP
BoBi

BoBi

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
Prace idą pełną parą, do soboty niewiele czasu!

Volvo F1225 6x2, Iveco TurboStar 4x2 (waham się nad 6x2), Iveco Turbo (już praktycznie gotowe, tylko lustra i kalki.
W gablocie stoją już F1225 4x2 i Saurer.

W Polu jest jeszcze NG ciągnik siodłowy, ale jego zapewne będę dłubał na targach, bo przy nim pośpiech niewskazany.
P1150916.JPG
21
 
OP
OP
BoBi

BoBi

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
Posłuchałem Was co do TurboStara, lubię ciężkie konfiguracje!
Naczepy zastępcze na czas targów, choć Polar Express na pewno zostanie spięty z jakimś żółtym ciągnikiem. :)

Oczywiście jestem idiotą, bo próbowałem dziś zamontować lustra, i oba komplety zmarnowałem, głównie z powodu ich wieku..., także dzisiejszy dzień prócz spakowania kilku modeli i dokończenia malunków na żółtkach uznaję za średni...
Jutro się przemogę i biorę się za kalkomanie, bo już mnie wkurzają te zdjęcia bez...
P1150921.JPG

P1150918.JPG
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 480

Podobne wątki