• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

W-wa Wschodnia - propozycja dot. prezentacji makiet

hugwa

Moderator
Zespół forum
Reakcje
371 26 4
#22
Ja wiele makiet-ozdóbek w szerokim świecie nie widziałem, ale te które widziałem to wszystkie były na Maerklinie.
 

nohab

Znany użytkownik
Reakcje
543 115 2
#23
Wymienia ją, bo spełnia standardy które wymienił. Czego tu nie rozumiesz?
Wszystko rozumiem. Pytanie było proste.

Ja wiele makiet-ozdóbek w szerokim świecie nie widziałem, ale te które widziałem to wszystkie były na Maerklinie.
Marklin - historia i potentat.
System trzy szynowy i zasilanie AC, pomija kilka utrudnień systemu zasilania DC ( przykład pętla ), było i jest? bardzo popularne w RFN i w prosty sposób pozwalał
na wmontowanie automatu wrzutowego na 1 lub 2 DM i prostą zabawę zarobkową. A reklama, dżwignią handlu jest.

I tak dotrwały do naszych czasów.
 

Hoart

Znany użytkownik
Reakcje
1.959 6 0
#25
Daniel Loko z Pragi warszawskiej jak sam zapowiedział przygotowuje temat do gabloty na dworcu wschodnim -czekam/ na wernisaż z życzeniem powodzenia,
- ja o czymś innym niz makiety ,dioramy w holu owego dworca ,- ja o tym co jest na jednym ze zdjęc wklejonych przeż autora tego wątku , -mianowicie o zdjeciu jednego z miejsc tego dworca udekorowanego stała lub czasową wystawa portretów ludzi- domniemywam , że podróżnych , wędrowców , anonimowych- po prostu wystawą /prezentacją , która to wystawa, prezentacja w takim założeniu dla setek , tysiecy przewijających się przez to miejsce jak to ujał aut autor tego watku jednego z najważniejszych dworców w kraju jest - dającą satysfakcję tylko tym pokazanym , że są na zdjeciach w tym miejscu - nie jestem przeciwnikiem takich prezentacji - niech będą - jeżeli nikt nie ma innego pomysłu -ale -może inny pomysł jest i to na tym forum- zaznaczam , że nie ma na myśli piszacy zdjęć dioram i makiet opowiadajacych o kolei..
 
Reakcje
1.731 13 0
#30
Nie wiem czy temat ucichł , ale powoli szykuje dioramkę na wystawę . Co z tego wyjdzie zobaczymy - czy ona się w ogóle gdzieś zmieści i czy tylko ja mam coś zaprezentować?
Boje się, boję się, boję:niepewny: .....
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Imprezy 0
Imprezy 331

Podobne wątki