• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa W drodze na terminal.

Diesant

Aktywny użytkownik
Reakcje
265 20 2
#21
Kibicuję.
Odnoszę wrażenie, że moduły są ze sklejki 10mm. Jeżeli się mylę, to proszę o sprostowanie.
Mam pytanie jaka jest masa całego zestawu? Czy wiesz jaki to rodzaj sklejki? Jeżeli możesz to podaj proszę wymiary sklejki pod torami.
 

maramamare

Użytkownik
Producent
Reakcje
263 2 0
#23
Sklejka brzozowa 10mm oraz w przypadku płaskich 5mm na wręgach(powiedzmy że starsza wersja skrzynek)
Wagi całości teraz nie podam, ale jeden moduł dwutorowy waży ok 4.2 kg.
 

Diesant

Aktywny użytkownik
Reakcje
265 20 2
#26
@Pantograf : Ja się o masę pytałem. Jak masz plan i wiesz ile tego potrzeba oraz wiesz, że będziesz to musiał taszczyć :ostrozny: ... to każdy gram się liczy.:niepewny:
@maramamare :jeszcze raz dzięki za informację.
@Rafał M przepraszam za zaśmiecanie twojego tematu - jakby co to usuń.:X3:
 
OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
#27
@Pantograf : Ja się o masę pytałem. Jak masz plan i wiesz ile tego potrzeba oraz wiesz, że będziesz to musiał taszczyć :ostrozny: ... to każdy gram się liczy.:niepewny:
@maramamare :jeszcze raz dzięki za informację.
@Rafał M przepraszam za zaśmiecanie twojego tematu - jakby co to usuń.:X3:

Moduł z przyklejonymi torami waży równe 4kg. Wymiana informacji to żadne zaśmiecanie, właśnie w tym celu powinny być pisane posty na forum.
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

Pantograf

Znany użytkownik
Reakcje
995 62 25
#28
@Diesant mam świadomość że każdy gram się liczy. Ale co Tobie po wadze gole dechy skro jak skończysz pracę nad modułem to i waga jest inna ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 53
Buduję makietę 90

Podobne wątki