• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

W Bydgoszczy też się "COŚ" dzieje....

Reakcje
9 0 0
#1
Witam Wszystkich Bardzo Serdecznie. Mam na imię Robert i od kilku lat jestem modelarzem kolejowym. Ponieważ Kolejnictwo stało się moją pasją postanowiłem dołączyć do waszego grona forumowiczów. Razem z małą Grupką znajomych postanowiliśmy organizować Wystawy Modelarskie i choć są to ogólnie modelarskie to są też na niej rzeczy ze świata kolei.... Najbliższa III Wystawa odbędzie się już 26 Marca (Sobota) w Domu Kultury "Modraczek" przy ul. Ogrody 15 w Bydgoszczy od godz. 10 do 18. Z tej okazji chciałbym też serdecznie zaprosić wszystkich chętnych do obejrzenia wystawy, co prawda jeszcze w tym temacie "raczkujemy" aczkolwiek staramy się temat wystaw jakoś ruszyć i co najważniejsze rozwinąć. Gdyby znalazł się ktoś chętny do wystawienia bądź pokazania swoich prac, modeli czy też kolekcji to również zapraszam miejsce na pewno się znajdzie a im więcej nas tym będzie o wiele ciekawiej.... I to chyba narazie tyle Pozdrawiam....
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
810 71 5
#2
Będzie jakaś fotorelacja?
Około 1995r. przy muzeum na dworcu głównym, prowadzonym przez Pana Jerzego P. zbierała się grupa bydgoskich modelarzy. Powstał nawet klub, ale wszystko niestety nie przetrwało próby czasu :|
Z pozdrowieniami.
 

Ogryzek

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
W Bydgoszczy na giełdzie co niedziele był taki dziadek z modelami (sympatyczny i szczery) jest on tam może jeszcze? ma może ktoś do niego namiar? Nie pamiętam w jakiej dzielnicy, on mieszkał wiem tylko tyle ze bardzo blisko od niego było na Bydgoszcz Wschód :roll:
 

Marek Bydgoszcz

Aktywny użytkownik
Reakcje
23 1 0
#4
... owy starszy pan już nie wystawia na giełdzie, ale ma godnego następcę :), a ostatnim razem jak się z nim widziałem, to dość mocno był już wyprzedany.
 
OP
OP
D
Reakcje
9 0 0
#7
Ten starszy Pan miał na Imię Adam. Nazwiska niestety nie pamiętam, ale numer do niego gdzieś mam domowy bo komórki nie ma tylko tak bez jego zgody troszke głupio rozdawać... Może się dodzwonie do niego i zapytam co on na to....
 

Podobne wątki