• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Włocławek – III Włocławska Wystawa Makiet Kolejowych i Samochodowych – 22-23 września 2018

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.811 301 15
#46
Po co kombinować z powiększaniem zdjęcia, jak tego Jelcza z naczepą i kontenerem można zobaczyć w moim wątku:
http://forum.modelarstwo.info/threads/moje-ciężarówki-mafo.13163/post-238057
Maćku, przy tej ilości stron i twojej olbrzymiej kolekcji trudno wszystko znaleźć. A kojarzyłem go gdzieś, tylko nie mogłem sobie przypomnieć. Jestem tu stosunkowo nowy i czasem wasze wątki godzinami przeglądam - jadąc od samego początku. Dużo tego jest :)
 
OP
OP
kotebi

kotebi

Aktywny użytkownik
Reakcje
56 0 0
#48
Dzień dobry
Na wstępie chciałbym wszystkim Odwiedzającym, Wystawcom oraz Sponsorom serdecznie podziękować za przybycie na nasze spotkanie w Centrum Kultury "Browar B." Swoje podziękowania w szczególności kieruję do Pani Dyrektor Lidii Piechockiej-Witczak za przygarnięcie nas do Browaru B. moim kolegom Maćkowi "Mafo" za ogarnięcie kolegów samochodziarzy, Jarkowi i Adrianowi za uruchomienie symulatora jazdy, Arturowi, Witkowi i Michałowi za prowadzenie warsztatów dla uczestników wystawy oraz oczywiście dla załogi NKPM za pomoc w ułożeniu i "odpaleniu" makiety. Żywię nadzieję, że uda nam się spotkać na planowanej już IV edycji naszego spotkania. Zdjęcia zamieszczę po odratowaniu ich z karty SD która postanowiła "paść".

Nie wszystko wychodzi tak jakbym chciał lub sobie życzył. W tym miejscu kieruję swoje przeprosiny dla klientów sklepu za opóźnienia w realizacji zamówień i utrudniony kontakt ze mną.

W szczególności kieruję swoje przeprosiny dla Pana Michała @bstok70 za totalne zawalenie jego zamówienia.

Z wyrazami szacunku
Stefan Stachowicz
 
OP
OP
kotebi

kotebi

Aktywny użytkownik
Reakcje
56 0 0
#53
Z tego co widać na zdjęciach, to raczej kolejkowiczów :ROFL::cool:
Na tym mi zależało - chodzi o imprezę łączącą modelarzy a nie pogłębiającą podziały. Cieszę się, że każdy z uczestników mógł się "wyszaleć" na makiecie, popróbować swoich sił w patynowaniu modeli i miło spędzić czas. Cieszy mnie również frekwencja zwiedzających rosnąca z imprezy na imprezę, co pokazuje zainteresowanie naszą pasją. Uważam, że takie spotkanie - ostatnio przez celebrytów nazywane "kolejkowaniem" - jest potrzebne i będę je kontynuował w tej formie.

Aktualnie termin kolejnej wystawy jest już ustalony
 

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.363 33 1
#54
Nie wszystko wychodzi tak jakbym chciał lub sobie życzył. W tym miejscu kieruję swoje przeprosiny dla klientów sklepu za opóźnienia w realizacji zamówień i utrudniony kontakt ze mną. W szczególności kieruję swoje przeprosiny dla Pana Michała @bstok70 za totalne zawalenie jego zamówienia. Stefan Stachowicz
No i wyszedłem na pieniacza ;):). Mnie tylko chodziło o jakikolwiek znak, że wszystko będzie OK. Jakikolwiek, ale tak naprawdę to przez moją niewiedzę jakim wielkim trudem jest zorganizowanie niemal w pojedynkę takiej imprezy, zasypywałem Kolegę mailami, PW-ami, telefonami i sms-ami. Po naszej wczorajszej rozmowie wszystko zrozumiałem, a gdy dziś zobaczyłem publiczne przeprosiny to aż mi się łyso zrobiło. Naprawdę nie trzeba było. To mikro napięcie wynikało tylko z niedoboru informacji. Dlatego publicznie przepraszam, że stworzyłem sytuację, w której musiałem być publicznie przepraszany. Pozdrawiam, gratuluję imprezy i cierpliwie sobie czekam. :)
 

Podobne wątki