• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Włocławek – III Włocławska Wystawa Makiet Kolejowych i Samochodowych – 22-23 września 2018

kotebi

Aktywny użytkownik
Reakcje
56 0 0
#1
Miło mi poinformować, że w dniach 22-23 września 2018 r. odbędzie się po raz trzeci Włocławska Wystawa Makiet Kolejowych i Samochodowych. Wystawę organizuje sklep modelarski Świat modeli KoTeBi, Centrum Kultury Browar B oraz Niezależny Kolejowy Projekt Modelarski. Zgłoszenia wystawców samochodowych proszę kierować do Macieja Foczpaniaka @Mafo email mfoczpaniak@gmail.com, Koledzy "kolejowi" trafiają do Stefana Stachowicza KoTeBi email: kotebi@onet.eu . W sprawach dotyczących zakwaterowania wyżywienia i kosztów również odpowiada kotebi.

Wątek na twarzoksiążce : https://www.facebook.com/events/222566798454724/?active_tab=about
III Wystawa makiet.jpg
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

przemek tabisz

Znany użytkownik
Reakcje
871 60 10
#3
Mam nadzieję, że koledzy @kotebi i @Mafo nie obrażają się za anons.

Szukam chętnych z Wrocławia na wyprawę do Włocławka. Wyjazd ok. 6:30 i powrót/wyjazd ok. 17:30 w sobotę 22 września. Na zgłoszenia czekam do niedzieli 16.09. do 14. Potem jadę kupić bilet na kolej żelazną. Koszt 50zł przy 4 os., 65 zł przy 3 i 100zł przy 2, włączając mnie.
 

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.646 133 3
#6
Hehe wy kończycie moduły a my mamy inny problem. Stefan za późno przesłał dźwig ... co ma wpływ na opoźnienia ... PKP PLK ma spore opóźnienie ..

20180912_220454.jpg 20180912_220445.jpg 20180912_193822.jpg
 

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.646 133 3
#10
Chodzi o poprawę napędów. Trzeba bylo zrobić nowe otwory i poprawić trochę położenie żeby lepiej było spasowane ze skrzynką od strony Anglika.

Wychodzą błędy z początku budowy.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#12
Przekazuję informację dla uczestników wystawy - jeśli ktoś ma ochotę wziąć udział w warsztatach z malowania i patynowania modeli, proszę o zabranie ze sobą modeli do treningu (np. tzw. stare szufladowe "zalegatory"), podstawowe narzędzia (pędzle, trochę chemii itp). W trakcie trwania wystawy będzie możliwość nauki patynowania pod okiem prowadzących warsztaty modelarzy.
 

przemek tabisz

Znany użytkownik
Reakcje
871 60 10
#13
Nie widzę jeszcze tutaj zdjęć więc pozwolę sobie wrzucić kilka swoich z kalkulatora. Dziękuję za spotkania, krótkie rozmowy i możliwość pojeżdżenia po szlaku.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg

Czekam na "zielone".
12.jpg

W oczekiwaniu na "wolną" drogę.
13.jpg

Ja i minionek.
14.jpg


Za rok wybiorę się ponownie.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.030 108 2
#15
Zdjęcia wstawię później teraz chciałem bardzo serdecznie podziękować Stefanowi za kapitalnie zorganizowaną imprezę, Mackowi za to że ogarnął część samochodową wystawy i mojemu przyjacielowi Pawłowi za to że pożyczył mi pojazd którym dojechaliśmy na wystawę z modułami i modelami, chciałem też podziękować wszystkim uczestnikom, widzą i sponsorom do zobaczenia za rok :)
 

Podobne wątki