• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Włocławek – III Włocławska Wystawa Makiet Kolejowych i Samochodowych – 22-23 września 2018

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#23
Z tego miejsca chciałbym podziękować organizatorom za cały wkład włożony w imprezę, wszystkim "wystawcą" za udział, ciekawe rozmowy, świetną atmosferę, z roku na rok widać rozwój, poszerzające się grono odwiedzających, mam nadzieje że Włocławek wpisze się twardo w kalendarz modelarskich imprez!





@Artur zagadka - co na tym zdjęciu jest nie tak? ;-)
 

3d printer

Nowy użytkownik
Reakcje
0 20 6
#29
Z tego miejsca chciałbym podziękować organizatorom za cały wkład włożony w imprezę, wszystkim "wystawcą" za udział, ciekawe rozmowy, świetną atmosferę, z roku na rok widać rozwój, poszerzające się grono odwiedzających, mam nadzieje że Włocławek wpisze się twardo w kalendarz modelarskich imprez!





@Artur zagadka - co na tym zdjęciu jest nie tak? ;-)
Wydaje mnie się że wręcz przeciwnie.
 

Gerson

Znany użytkownik
Reakcje
1.605 25 0
#32
Również dołączam się do podziękowań dla Stefana za organizację imprezy i możliwość zaprezentowania naszego skromnego dorobku, wszystkim chłopakom za możliwość ponownego spotkania się, a także możliwość poznania osobiście kilku nowych osób znanych głównie z tego forum. My oczywiście zgodnie z tradycją - z problemami dotarliśmy do Włocławka (ja w wersji skróconej" ;) ) ale udało się i nie żałujemy. Było fajnie.

Moja krótka fotorelacja.
IMG_2144AA.jpg


IMG_2148AA.jpg


IMG_2149AA.jpg


IMG_2154AA.jpg


IMG_2155AA.jpg


IMG_2158AA.jpg


IMG_2160AA.jpg


IMG_2162AA.jpg


RC
IMG_2166AA.jpg


IMG_2169AA.jpg


IMG_2171AA.jpg


IMG_2177AA.jpg


IMG_2179AA.jpg


IMG_2183AA.jpg


IMG_2176AA.jpg
 

zdeniu

Znany użytkownik
Reakcje
430 13 17
#36
Co tu dużo pisać, wystawa pierwsza klasa, kameralna miejscówka, świetne towarzystwo które potrafiło całe zasiąść do "jednego stołu" bez podziału na lepszych czy gorszych, modelarzy czy kolejkowiczów.
Wielkie brawa dla Stefana jak i dla wszystkich pomagających w organizacji (y)
Oby więcej takich spotkań :cool:
 
Ostatnio edytowane:

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.810 301 15
#40
A ten rollercoaster, na ostatnim zdjęciu, to wyzwanie. :)
na oko tak z 25% czyli jak zjazd do garażu w domku jednorodzinnym, ale gdyby trzymać ustawowe 4% dla takich ramp, to podjazd zająłby 3-4 moduły. A gdzieś trzeba było zrobić pętelkę dla car systemu i kolegów rozumiem z tym uproszczeniem. Sam ma ten problem (i dość podobne rozwiązanie) i chcę go obejść przez obniżenie pętelki by auta przejechały pod mostkiem a jednocześnie by podjazd nie był przesadnie stromy.
 

Podobne wątki