• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mój ZNTK Eaos weglarki 4 osiowe różnej masci....

OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#42
@Ciemny w budowlanym to trudno o uszczelke w skali 1:1 a co dopiero do modelu w skali 1:160. Myślałem o takim czymś, ale mi nie przychodzi nic do głowy. Zostanie jak jest. Przynajmniej malowanie jest czyste i schludne. To mi wystarcza i zadowala póki co. Jak na coś wpadnę to dam znać :)
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#43
Mam pomysł czym uszczelnić szczeliny w mojej formatce do malowania wagonów. Zrobię to płynem do maskowania modeli WAMODU. Wczoraj go testowałem na Ludmile. Da się nałożyć cieńką warstwę i po wyschniecie jest lekko elastyczny. Zobaczymy czy się sprawdzi w boju.
Płynem maskowałem półkę w Ludmile podczas malowania. Póki co to się sprawdził. Stosowałem go wczoraj pierwszy raz i jestem pozytywnie zaskoczony.
20190704_085731.jpg
 

Podobne wątki