• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pytanie? Wątpliwość związana z wagonami ROBO

EN57Forever

Nowy użytkownik
Reakcje
3 0 0
#1
Witam, nabyłem ostatnio na giełdzie modelarskiej wagony TLK w niebieskim malowaniu. Są to dwa wagony 111a. Moje wątpliwości dotyczą tego czy Robo rzeczywiście wykonało taki wagon. Moją uwagę przykuło jeszcze to, że pudełko jest po wagonach TLK w takim pomarańczowym malowaniu. Czy moje wagony mogą być przemalowankami, czy może ROBO wykonało takie wagony. Chce jeszcze , że nie jest to wagon TLK wykonany przez tilliga ponieważ wagon tlk tej firmy to bautzen 84.
robo tlk.jpg
 

michu88

Aktywny użytkownik
Reakcje
656 29 5
#12
To już wiesz kogo unikać :ROFL: Za pierwsze chciał na giełdzie w Sosnowcu po 6 stów za sztukę :ROFL::ROFL: A jak go wyśmiałem to mi powiedział: "Panie ja jestem Robo, sam je robiłem" A Robo stał przy swoim stoisku 10 metrów dalej :rolleyes:
To on tak bezczelnie podszywa się pod Robo? Dobrze, że to napisałeś, trzeba to powiedzieć Robo, bo może przez to wyjść niezły cyrk.