• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wąskotorowy obrotowy most w Rybinie H0e

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Gerson

Znany użytkownik
Reakcje
1.605 25 0
#86
Piękna robota.
P.S. Też jestem dobry - siedzę, oglądam powyższe zdjęcia i się zastanawiam o co chodzi z tym krzyżem.
Dopiero później przeczytałem powyższy komentarz, który wszystko wyjaśnił :ROFL:
 
OP
OP
Z
#97
Już za 3 tygodnie będzie spotkanie wąskotorowe w Istebnej i te moduły na pewno będą brały udział. Tak więc zapraszam do oglądania na żywo a jeśli to niemożliwe to filmiki na bank powstaną i będą zamieszczone na forum w temacie o spotkaniu.
 

King

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
241 1 0
#98
Będę na pewno już się nie mogę doczekać aby to cacko zobaczyć
Widziałem go na żywo i nawet mi na myśl nie przyszło że będę to widział jeszcze raz w miniaturze , a będąc na pomorzu na wczasach była zrobiona wycieczka po okolicy i bardzo się zdziwiłem jak to ujrzałem piękna robota (y)
 
OP
OP
Z
#99
Ekipa montująca linie teletechniczne i oświetleniowe juz pracuje. Odboje osłonowe filarów już na placu budowy. Słup teletechniczny będzie mial ostrogę betonową. Mam na to fajny patent dla każdego i wkrótce go pokażę.

20161026_140621.jpg


20161026_140628.jpg
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki