• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wąskotorowy obrotowy most w Rybinie H0e

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

KoVaL

Znany użytkownik
Reakcje
2.497 56 5
Jest bardzo dużo odmian topoli ,ma kilka pni głównych ,na tych późniejszych zdjęciach widać ,myślę ,że gdyby'"wsadzić" na moduł właśnie topolę,to nawet gdyby okazało się ,że rośnie tam inne drzewo to było by bardzo wiarygodne.
Zdjęcie z netu przedstawia topolę holenderską.
 

Załączniki

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.257 496 29
No przyjacielu czy ja dobrze widzę że cegły na narożniku są łączone na "wpusty" znaczy nie widać szpary na łączeniu ścian.
Wygląda doskonale.
Okręć go trochę narożnikiem do nas.
 
OP
OP
Z
Dzięki Panowie, ta waloryzacja to coś co już dawno nie sprawiło mi takiej frajdy!
Jak skończę opiszę co, czym i w jakiej kolejności.
@Zbyszek tak ten budynek wraz z werandą będzie u Stefana w sklepie a jest już mała nastawnia w tej technologii KTB357 będę ja robił aby wymienić budynek na skrzyżowaniu H0/H0e
 

ministerek

Aktywny użytkownik
Reakcje
270 10 2
Budynek ładny, tylko skąd wziąłeś te beleczki (cegła cięta wzdłuż) w wiązaniu narożnika. Przy takim wiązaniu narożnik wygląda jak na zdjęciu i to bez względu na to czy jest płaski czy wystaje 1/4 cegły (u Ciebie jest pewnie 1/2 cegły)
naroznik.jpg
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki