• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Relacja Wąskotorowe WM-MODELe

Marcin Wojda

Moderator Grupy H0e
Zespół forum
FREMO Polska
H0e
Reakcje
164 0 0
#24

Baldwin

Znany użytkownik
Reakcje
487 0 0
#25
To są wózki kłonicowe z Ostrowieckich Zakładów , jak by co to mam je dobrze obfotografowane bo swego czasu robiłem je w 1:6 .;)
A i inne też zapewne by się znalazły , co prawda na tor 600mm ale wiadomo ze produkowane je na różne rozstawy .
 
OP
OP
WM-MODEL

WM-MODEL

Znany użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
1.730 14 0
#26
No to wrzuć jakieś zdjęcia :)
Najbardziej to mnie interesuje gelender, tzn. barierka ;) bo takiej serduszkopodobnej (z tego mojego zestawu) to jeszcze w PL nie widziałem :D
 

Baldwin

Znany użytkownik
Reakcje
487 0 0
#27
Bo takich barierek u nas raczej nie było , występowały w zasadzie tylko w wózkach O&K lub wzorowanych na nich .
Co do zestawów kołowych w systemie amerykańskim to jak najbardziej były używane w platformach wąskotorowych .
Takie wózki i platforma znajduje się na ekspozycji w Sochaczewie więc nie ma problemu aby to obfoci :)
Zresztą w którymś z numerów ,,Stalowe Szlaki " są rysunki takich wózków ,ale jak wrócę z wyjazdu to postaram się o zdjęcia .
 
OP
OP
WM-MODEL

WM-MODEL

Znany użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
1.730 14 0
#28
Trwają prace nad udźwiękowieniem i nieco szerzej pojętą elektryfikacją Lxd2 :)
DSC_9026-1.JPG


Mam nadzieję, że za tydzień skończę, a w Istebnej koledzy dadzą popuszczać lokomotywkę po makiecie :D
 
OP
OP
WM-MODEL

WM-MODEL

Znany użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
1.730 14 0
#30
Był z tym nieco zabawy, żeby nie powiedzieć dosadniej :mad: ale udało się poupychać praaawie wszystko w tej lokomotywce :D Wszystko działa, testowana w Istebnej :D
DSC_9107-1.JPG
DSC_9109-1.JPG
 
OP
OP
WM-MODEL

WM-MODEL

Znany użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
1.730 14 0
#31
Kilka drobnych poprawek i uzupełnień ;)
Płytka z LEDami przeszkadzała w montażu wentylatora :confused: więc spróbowałem zrobić górny reflektor z LEDa z płaskim czołem.
Tak to wyszło:
DSC_9127-1.JPG DSC_9128-1.JPG
Tylko tyle, że będzie to ciut... mało rozbieralne :D
Cd. jak przyjdą przeprojektowane płytki na LEDy.

PS. Siateczka też nowa :)
 

Podobne wątki