• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wąskotorowe wagony PKP w ofercie sklepowej

Sachsen

Aktywny użytkownik
H0e
Aha aha! Koledzy! Węglarki ostrowieckie jeździły na DR! Kryte chyba też B-)
Tak wiem o tym - węglarki - niestety jedna czy dwie sztuki, ale coś mi wymiary szerokości wagonu nie zgadzają się z polskimi oryginałami. Krytych nigdzie nie spotkałem.

W czym? Czy to oznacza Twój wyraz szacunku do tego co robisz i dla kogo piszesz?
Z redakcją tego miesięcznika związany jestem i znam ją osobiście od wieli wielu lat - to przecież moi koledzy z Poznańskiego Klubu Modelarzy Kolejowych w Poznaniu, do którego sam należę od ponad 20 lat. Tak potocznie mówimy na te nasze "dziennikarskie dzieło" -bo przecież nikt z nas dziennikarzem nie jest, i nikt się też na to nie obraża. Zdarza się mówić "Świat kobiety" także ;) a z szacunkiem dla czytelników bym tego nie łączył.
Trochę dystansu musimy mieć, piszemy w ramach swojej hobby i pasji, a nie dla zarobku...

jacekk

Aktywny użytkownik
KKMK
O ile taka forma w gronie kolegów i współpracowników nie razi o tyle na forum publicznym już tak. Nie tylko kumple i współredagujący czytają forum.
Pozdrawia z pasji piszący do Świata Kolei od prawie ćwierćwiecza.

Sachsen

Aktywny użytkownik
H0e
O ile taka forma w gronie kolegów i współpracowników nie razi o tyle na forum publicznym już tak. Nie tylko kumple i współredagujący czytają forum.
Pozdrawia z pasji piszący do Świata Kolei od prawie ćwierćwiecza.
Jeśli uraziłem Pana to bardzo przepraszam, nie miałem takich intencji. Czasem mowa potoczna nie służy słowu pisanym.

Sachsen

Aktywny użytkownik
H0e
To już oficjalnie wszystko wiadomo.
W środę 18.09. dostawa modeli wagonu krytego PKP K20010 st. Dobre w skali H0e - będzie wysyłana do nas z Niemiec.
Powinna być w Poznaniu w piątek i wówczas rozpoczynamy wysyłki do klientów, którzy zamówili ten model.
Cena modelu (gotowy ze sprzęgami standardowymi H0e) wynosi 150,00 zł.
Koszt przesyłki
- 16,00 zł paczka priorytet (poczta polska)
- 15,00 zł paczkomat InPost (niezbędne jest wówczas podanie nr telefonu komórkowego).

Zamówienia poprzez e-mail: lokomotyw.poznan@gmail.com
z podaniem swoich namiarów do przesyłki. Ja wówczas podam numer konta do wpłaty.
W dniu wysyłki modelu wyślemy do zainteresowanego numer nadania przesyłki.
Informację przesyłam już dzisiaj, ponieważ od poniedziałku 23.09. do środy 25.09 jestem na targach Trako w Gdańsku i chciałbym, dla naszego pracownika, wszystkie zamówione przesyłki przygotować do końca tego tygodnia.
Oczywiście model będzie można nabyć na imprezie "Miniaturowa Polska" w Gliwicach, która odbędzie się w dniach 28-29 września w hali Arena Gliwice, gdzie będzie stoisko sklepu LokoMotyw.
Jeżeli ktoś chce model odebrać na Trako w Gdańsku to proszę o info - podam halę i numer/nazwę stoiska, z tym że wówczas tylko odbiór osobisty (tam sklepu nie będę prowadzić).

Sachsen

Aktywny użytkownik
H0e
Modele wczoraj dojechały do LokoMotyw.
Wszyscy , którzy je zamówili otrzymali już informację mailem - wysyłka w poniedziałek.
Poniżej kilka fotek jak model się prezentuje.
W Gliwicach będzie je można nabyć na naszym stoisku.
IMG-0837.jpg IMG-0838.jpg IMG-0839.jpg IMG-0840.jpg K20010.jpg

Sachsen

Aktywny użytkownik
H0e
Z ostatniej chwili.
PMT i LokoMotyw pracują pełną parą - nawet w weekendy :)
Na Gliwice będą dostępne ponownie wagony platformy Pdx - wznowienie z małej ilości !
Jak ktoś się nie załapał ostatnio - to teraz będzie okazja to nadrobić.
drehschemelwagen-pdx.jpg