• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie Wąskotorowe klimaty

OP
OP
Kpt. Nemo

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.032 494 29
Widziałem reklamę dziś w pociągu, pogadanki Michała Zajferta która ma się odbyć 27 lub 28 lipca w Rogowie około godz 15-tej na temat wagonów motorowych na wąskich torach.
Pewnie Kolega Dobrzyn będzie wiedział dokładnie kiedy, warto byłoby się wybrać.
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
Pytanko do znawców wąskiego toru z Wrocławia.... Będąc w 'hydropolis' zauważyłem taki odcinek wąskiego toru.... (foto niżej). To jakaś zamknięta kolej przemysłowa była czy też może miała kiedyś styk z torami wrocławskiej kolei waskotorowej?

DSC_0944-600x1064.JPG

Tor urywa się nagle zaraz za miejscem z którego zrobiłem zdjęcie.
 

Dobrzyn

Moderator Forum Prawdziwa kolej wąskotorowa.
Zespół forum
Reakcje
1.092 3 1
Michale, zwarte, wielostronicowe wydawnictwo było by oczywiście lepsze (myślę że nie tylko ja na takowe czekam. I nie myślę o zapowiedzi B.P.) aczkolwiek temat jest tak ciekawy, że każda kropla wiedzy jest na wagę złota
 

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
3.982 28 1
Kilka fotek z wczorajszego wypadu do Wielichowa.
Tor wyjazdowy ze stacji w kierunku Rakoniewic
Wielichowo.jpg

W drodze powrotnej w kierunku Czacza dwie budowle inżynieryjne na linii kolejki śmigielskiej
Most nad środkowym kanałem Obry przed wsią Ziemin
most Ziemin.jpg

I kolejny może kilometr dalej "przerzucony" przez południowy kanał Obry przed wsią Śniaty
most Śniaty.jpg

most Śniaty 2.jpg


I jeszcze fotka na całość zabudowań Wielichowa
Wielichowo 2.jpg


Pozdrawiam serdecznie
 

Podobne wątki