• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wózki kolejowe

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Tad.R.

Nowy użytkownik
Reakcje
12 0 0
#1
Jako nowy uczestnik forum chcę zaproponować wątek dotyczący wózków kolejowych jest to związane z moim hobby - modelarstwem .
Poszukuję ciekawych zdjęć ,planów wszelkiego rodzaju wózków trzy ,dwu osiowych .
Właśnie poszukuję wózka trzyosiowego z całym układem hamulcowym w środku - z siłownikiem , zbiornikami ciśnieniowymi i regulatorem ciśnienia do wagonu Uooik 761
produkcji Niemieckiej lub Szweckiej . Pozdrawiam .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
#2
Witaj kolego na forum.
Powiedz, czy spróbowałeś zapoznać się z naszym forum? Czy tak bez jakiegokolwiek czytania zacząłeś pisać?
Pytam, bo tu jest część samochodowa, a jak wiadomo, to samochody nie jeżdżą na wózkach kolejowych. Zatem może lepiej najpierw popatrzeć, poczytać, zorientować się jakie tematy i w którym miejscu są na forum, a dopiero potem próbować zakładać temat i zadawać pytania. Nie obraź się, ale mój wpis jest zrobiony po to, żebyś zauważył, że pisaniem w nieodpowiednim dziale po prostu zaśmiecasz forum.
Pozdrawiam Maciek.
 
OP
OP
T

Tad.R.

Nowy użytkownik
Reakcje
12 0 0
#4
To jeśli trafiłem przez przypadek do forum samochodowego myślę że można również przedstawić mój mały pomysł . Może by tak forum dotyczące pojazdów z obydwu Wojen Światowych najlepiej nieznane zdjęcia . Ciągniki rolnicze , ciągniki do ciągnięcia armat dużego kalibru , ciężarówki mam nadzieję na fajne wpisy wraz ze zdjęciami . Na swoim koncie mam kilka modeli pojazdów np. De Dion z działem 57 mm ,autotransporter TK , ciągnik C7P wraz z przyczepą sprzętowo - amunicyjną typ R i cały zestaw moździerza 220 mm wz. 32 ,oraz jeszcze nie wydany Vomag z armatą 88 mm .Pozdrawiam .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
#5
Może by tak forum dotyczące pojazdów z obydwu Wojen Światowych
Jeśli masz pomysł na forum o takim temacie to zakładaj takie forum. Wystarczy zorganizować miejsce na serwerze, jakiś silnik, który pociągnie forum, odpowiednią grafikę itp.itd. i ruszaj. ;)
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:1 11
Skala 1:1 9

Podobne wątki