• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wózki 1Xta

neo

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam koledzy!
Mam w planach budowę wagonów Eaos 428Wa oraz cysternę typu 406Rb stąd też moje pytanie czy posiada ktoś dokumentacje wózków 1Xta
Z góry dziekuję
 

Młodzikowski

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
3.184 8 0
#3
Nie wiem czy jeszcze potrzebne są jakieś rysunki, bo wątek trochę "starawy". Znalazłem tylko rysunek zmodernizowanego 1XTA/M - zastosowano inne resory (paraboliczne), ale podstawowe wymiary chyba zmianie nie uległy. Wymiar "A" wynosi 987+/-5 mm. Pozdrawiam.
 

Załączniki

mostrowski

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#4
Witam,

jeżeli temat jest nadal aktualny mogę sprawdzić każdy wymiar na wózku 1XTa (dysponuje pełną dokumentacją konstrukcyjną dla wózków 1XTa i rodziny Y25).
W razie pytań piszcie.

Pozdrawiam
 

LHS

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#5
A ma ktoś może inne wózki stosowane w taborze PKP ?
Macie także jakieś dane konstrukcyjne (rysunki, etc.) taboru PKP ?
 

lokus

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
mostrowski napisał(a):
Witam,

jeżeli temat jest nadal aktualny mogę sprawdzić każdy wymiar na wózku 1XTa (dysponuje pełną dokumentacją konstrukcyjną dla wózków 1XTa i rodziny Y25).
W razie pytań piszcie.

Pozdrawiam
Witam,
Jest możliwość udostępnienia dokumentacji do tych wózków?
Pozdrawiam
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 8
Tabor 3
Tabor 0
Tabor 2
A
Tabor 12

Podobne wątki